استاد دانشگاه:

حذف عنوان شهید از تابلوها حركت خزنده دشمن در جهت جنگ نرم است

حذف عنوان شهید از تابلوها حركت خزنده دشمن در جهت جنگ نرم است

به گزارش جاوید شو استاد دانشگاه با اشاره به اینكه اقتدار و امنیت امروز انقلاب و نظام یادگار رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: حذف عنوان شهید از تابلوها حركت خزنده دشمن در جهت جنگ نرم است.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، جمال محمدی ظهر پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس كه اداره كل اوقاف و امور خیریه گیلان برگزار گردید با اشاره به اینكه ما مدیون خون شهدا هستیم، اظهار نمود: قدرت و عزت امروز كشور مرهون و مدیون رشادت و جانبازی خون شهدا است.
وی در ادامه با اشاره به اینكه به حضور رئیس جمهور در نشست سازمان ملل و دیدارهای روزهای گذشته با سران كشورهای اروپایی، اضافه كرد: اگر امروز ترامپ به دنبال دیدار با مقامات ایرانی است و برای آن سران كشورهای اروپایی را بعنوان واسطه می فرست نشان از اقتدار برگرفته از خون شهدا است.
استاد دانشگاه با اشاره به اینكه قدرت و عظمت امروز نظام جمهوری اسلامی ایران یادگار جوانان رزمنده در دفاع مقدس است، اظهار داشت: اقتدار و قدرتی كه خیلی از كشورهای منطقه آرزوی آنرا دارند.
وی افزود: پس از ایجاد گروه تروریستی داعش و انجام جنایات ها بسیار آنها در كشورهای اسلامی، ما به این فكر می كردیم كه آیاد هنوز روحیه جهاد و شهادت دفاع مقدس در بین جوانان ما وجود دارد مشاهده كردیم جوانانی همانند بابك نوری هریس ها وارد میدان نبرد شده و به مبارزه با داعش پرداختند و پیروز شدند.
محمدی با تاكید بر اینكه فرهنگ ایثار و شهادت تا انتهای دنیا همراه این انقلاب، نظام و ملت بزرگ ایران است، خاطرنشان كرد: متاسفانه امروز شاهد این هستیم عده ای با حذف نام شهدا از تابلو معابر و خیابان ها به دنبال فراموشی فرهنگ شهادت در این جامعه هستند.
وی با اشاره به اینكه حذف عنوان شهدا از تابلو برخی كوچه ها و خیابان های كشور حركت خزنده دشمن است، بیان كرد: ایجاد انحراف و فاصله فكری بین جوانان و شهدا هدف اصلی این حركت است تا فكر و باور جوانان ایرانی را تغییر دهند.
محمدی با اشاره به اینكه دشمن با این حركت به دنبال این است كه واكنش مردم نسبت به حذف نام شهدا را ببیند، اضافه كرد: دشمن دید ملت ایران بخصوص جوانان انقلابی هنوز پس از گذشته ۳۹ سال از دفاع مقدس شهدای خویش را فراموش نكرده و ضد این مبادرت به صورت خودجوش جبهه گرفته و باردیگر عنوان شهید را به تابلوها اضافه كردند.
وی با اشاره به اینكه جامعه و نظام جمهوری اسلامی ایران بر سر سفره شهدا نشسته و امنیت خویش را مدیون آنها هستند، تاكید كرد: این ملت هیچگاه اجازه حذف نام شهدا از تابلوهای معابر و خیابان های شهر را نمی دهند.
استاد دانشگاه با اشاره به بی توجهی به راه شهدا، اضافه كرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش ها دفاع مقدس به جامعه بخصوص به نسل جوان منتقل شوند. امروز ملت یمن و سوریه و عراق از انقلاب اسلامی و روحیه جهاد و شهادت در دفاع مقدس الگوبرداری كرده اند.

1398/07/05
19:43:32
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: سفر , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو