نخستین دوره جشنواره نه به جنگ برگزار می گردد

نخستین دوره جشنواره نه به جنگ برگزار می گردد

جاوید شو: نخستین جشنواره نه به جنگ بزودی در شاخه های مختلف فرهنگی و هنری انجام می شود.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، نخستین دوره جشنواره فرهنگی هنری «نه به جنگ» بزودی با مشاركت موسسه فرهنگی هنری فراسیمای پیام رسا و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می گردد.
به گفته پیام مهرنوش موسس این جشنواره، بزرگ ترین هدف از برگزاری این رویداد، رسیدن به ابتدایی ترین حقوق انسانی یعنی صلح است.
بنیان گذار جشنواره مذكور در توضیح چرایی راه اندازی آن اظهار داشت: اهتمام داریم با زبان فرهنگ و هنر صدای خودرا به گوش جهان برسانیم و این اصل اولیه این جشنواره است. هر انسانی بطور طبیعی دنبال صلح است اما مطمئنا زورگویی را برنمی تابد و مقابلش اعتراض می كند.
وی اضافه كرد: جشنواره «نه به جنگ» یك جشنواره فرامرزی است و ویژه فضای مجازی در نظر گرفته شده است. از دیگر اصول ما در این جشنواره این است كه این پیام مهم را در جهان منتشر نماییم كه همانطور كه صلح و آرامش از حقوق بشر هستند، دفاع از خود و جنگیدن برابر ظلم و تجاوز هم همچون همین حقوق هستند.
مهرنوش اظهار داشت: فراخوان نخستین دوره جشنواره «نه به جنگ» بزودی در شاخه های فیلم، انیمیشن، شعر، خاطره، روایت، پادكست و عكس منتشر می شود و جزئیات بیشتر برگزاری جشنواره هم اعلام خواهد شد.
جشنواره «نه به جنگ» توسط پیام مهرنوش بنیان گذاری شده و شیرین پارسا نیز دبیری آنرا به عهده دارد.


منبع:

1398/07/05
13:56:16
5.0 / 5
4995
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو