از سوی روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منتشر شد:

پیام تسلیت ابراهیمی تركمان به مناسبت درگذشت زنده یاد حافظی

پیام تسلیت ابراهیمی تركمان به مناسبت درگذشت زنده یاد حافظی

جاوید شو: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درگذشت مرحوم محمدرضا حافظی را تسلیت گفت.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، ابوذر ابراهیمی تركمان با انتشار پیامی، درگذشت مرحوم محمدرضا حافظی، خیر مدرسه ساز و عضو هیأت امنای مؤسسه نور مبین هادی را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

«درگذشت مرحوم مغفور دكتر محمدرضا حافظی، خیر مدرسه ساز و عضو هیأت امنای مؤسسه نور مبین هادی، سبب تأثر و اندوه فراوان شد. دكتر حافظی مردی بود كه كار خیر مدرسه سازی را با وجود خود عجین كرده بود و با تمام وجود فنای دنیای ناپایدار را باور كرده بود و دعای پُرمغز سید الساجدین را خدای تعالی در باره این مرد بزرگ مستجاب كرده بود كه اللهم اجر للناس علی یدی الخیر (خداوندا دستان مرا مجرای خیر رسانی ات به مردم قرارده).

پرهیز او از آلوده كردن طهارت افعال خیر به ناپاكی ریا و پذیرش مسئولیت جامعه خیرین مدرسه ساز و وقف خویشتن در برای كمك به معرفت افزایی و دانش فرزندان این مرز و بوم و حتی خارج از كشور. از خاصیت های ستودنی این مرد بزرگ بود. ذهن منظم و دقیق این مرد سبب زبان گویا و نظم گفتاری او شده بود، آن چنان تأثیرگذار بود كه شنونده را پیش از فهم كلام او به باور نیت پاك و بی آلایش می رساند. محبوبیتش را مدیون ایمان و عمل صالح بود كه ان الذین أمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا.

اینجانب این ضایعه دردناك را به عموم هم میهنان عزیز و اعضای هیأت امنا و هیأت مدیره مؤسسه نور مبین هادی تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات مسألت می نمایم.

ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و رئیس هیأت امنای مؤسسه نور مبین هادی»

1398/03/24
13:20:33
5.0 / 5
4510
تگهای خبر: فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو