با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد صورت گرفت

ماموریت ویژه صندوق اعتباری هنر برای امداد به سیل زدگان

ماموریت ویژه صندوق اعتباری هنر برای امداد به سیل زدگان

به گزارش جاوید شو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به صندوق اعتباری هنر برای یاری رساندن به هنرمندان و اهالی فرهنگ صدمه دیده مأموریت ویژه داد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به لرستان؛ تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به اهالی فرهنگ و هنر سیل زده لرستان اختصاص می یابد.
بر اساس دستور ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی برای كاهش آلام هنرمندان سیل زده، سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر امروز یكشنبه ۱۵اردیبهشت ماه به برای دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه لرستان به این استان سفر می كند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این خصوص اظهار داشت: متأسفانه حادثه تلخ سیل كه در نخستین روزهای بهار ۹۸ در استان های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان خسارت سنگینی از نظر روحی و مالی به هموطنان عزیز ما وارد ساخت. ما هم در صندوق اعتباری هنر هم بنا بر وظیفه خود در پشتیبانی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه كشور از روز نخست پیگیر وضعیت هنرمندان سیل زده در این استان ها بودیم.
سیدزاده اضافه كرد: با هماهنگی ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به شناسایی هنرمندان صدمه دیده در این استان ها اقدام كردیم و تلاش ما بر این است كاری نماییم تا این هنرمندان بتوانند زودتر به زندگی و فعالیت عادی برگردند.
وی اضافه كرد: هیأت اعزامی صندوق اعتباری هنر متشكل از مدیران و كارشناسان این صندوق روز جمعه به استان لرستان سفر كردند و تا كنون با هنرمندان پلدختر و كوهدشت دیدار داشتند.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: بر مبنای مأموریت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رفع مشكلات اصحاب فرهنگ و هنر در رابطه با سیل اخیر، تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به این هنرمندان اختصاص می یابد.
سیدزاده در انتها اضافه كرد: ما برای شناسایی هنرمندان سیل زده دست یاری خویش را به سمت همه هنرمندان سراسر كشور دراز می نماییم تا به كمك یكدیگر نسبت به شناسایی هنرمندان صدمه دیده و پشتیبانی از آنها هرچه سریع تر اقدام نماییم.

1398/02/15
19:11:57
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: سفر , فرهنگ , فرهنگ و هنر , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو