رئیس شورای ارزشیابی هنرمندان استعفا كرد

رئیس شورای ارزشیابی هنرمندان استعفا كرد

به گزارش جاوید شو محمدرضا اسدزاده كه كمتر از یك سال ریاست شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران را برعهده داشت، امروز (۱۳ اسفند ماه) از این سمت استعفا كرد.


محمدرضا اسدزاده در گفت گویی با ایسنا ضمن تأیید این خبر، درباره علت استعفای خود از سمت ریاست شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار نمود: فكر می كنم افراد لایق تری نسبت به بنده وجود دارند كه می توانند این مسئولیت را بر عهده بگیرند.
او افزود: از همان ابتدا علیرغم میل باطنی و برای كمك به آقای صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) این مسئولیت را برعهده گرفتم و الان احساس می كنم در این سمت مؤثر نیستم. فكر می كنم افراد دیگری هستند كه می توانند این كار را به خوبی انجام دهند. بنابراین امروز (دوشنبه، ۱۳ اسفند ماه) استعفای خویش را رسماً به حوزه وزارتی اعلام كردم.
اسدزاده همینطور در پاسخ به این پرسش كه آیا در این مدت شاهد اعمال نظرهایی بیرونی در تصمیمات شورا بوده است؟ اظهار داشت: هیچ اعمال نفوذی در پرونده ها یا مسائل دیگر از هیچ ناحیه ای وجود نداشت. واقعیت این است كه شورا روند قانونی خوبی داشت و تمام پرونده ها طبق روال قانونی انجام شدند.
وی همینطور خاطرنشان كرد كه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم حتی در یك مورد هم در پرونده های شواری ارزشیابی هنرمندان اعمال نظر نكرده است.1397/12/16
13:16:59
5.0 / 5
4596
تگهای خبر: فرهنگ , هنر , هنرمند
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو