تسهیلات ویژه فرهنگستان هنر همگام با فروش ویژه زمستانه كتاب

تسهیلات ویژه فرهنگستان هنر همگام با فروش ویژه زمستانه كتاب

فرهنگستان هنر توسط مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری با عنوان متن، تسهیلاتی ویژه ای را از ۹ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ برای علاقه مندان کتاب های هنری فراهم نموده است.


به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی فرهنگستان هنر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشی به بازار کتاب و ترویج کتاب و کتابخوانی، تسهیلاتی در چارچوب یارانه خرید کتاب از راه کتاب فروشی های سراسر کشور، به صورت مستقیم در اختیار خریداران کتاب قرار داده است.
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) هم در همراهی با این طرح (از ۹ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۹)، تسهیلاتی برای علاقه مندان فراهم نموده است.

مقدار یارانه و تسهیلات ویژه شامل ۲۵درصد تخفیف خرید کتاب تا سقف ۲۰۰هزار تومان سهم خانه کتاب و ادبیات ایران است که علاوه بر یارانه فوق، تخفیف ۱۵درصد برای خرید کتاب های انتشارات فرهنگستان هنر، بدون محدودیت سقف خرید برای علاقه مندان به کتب هنری در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان می توانند جهت استفاده از این تخفیف ها از ۹ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۹، به وب گاه مؤسسه متن یا به فروشگاه این مؤسسه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تقاطع خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۰ رجوع کنند.
ضمناً هزینه ارسال برای خرید بیشتر از یک میلیون ریال (۱۰۰هزار تومان)، به تمامی نقاط ایران مجانی خواهد بود. به منظور اعمال تخفیف، خواهشمند است پیش از واریز وجه، با شماره های ۶۶۹۵۱۶۵۵ و ۶۶۴۹۰۹۹۰ تماس بگیرید.منبع:

1399/12/10
14:53:59
0.0 / 5
849
تگهای خبر: ادبیات , فرهنگ , كتاب , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو