فراخوان ارسال مقاله به كنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر

فراخوان ارسال مقاله به كنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر

به گزارش جاوید شو کنفرانس دو سالانه «مطالعات ایران معاصر» آبان ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد و مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس دهم اردیبهشت ۱۴۰۰ است.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، این کنفرانس توسط دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و انجمن علمی مطالعات جهان برگزار می گردد.
محورهای دائمی این کنفرانس «سیاست و اقتصاد ایران» و «جامعه و فرهنگ ایران» و محور اختصاصی این نشست «رویکردها و روش شناسی مطالعات ایران» است.
به قول دبیرخانه این کنفرانس؛ با عنایت به رشد سریع و هدف مند برنامه های مطالعات خاورمیانه و ایران شناسی در دانشگاه های جهان و برگزاری کنفرانس های مطالعات ایران در سایر کشورها بخصوص اروپا و ایالات متحده به شکل مستمر و با اهداف سیاسی متفاوت، برگزاری کنفرانس دو سالانه مطالعات ایران معاصر توسط دانشکده مطالعات جهان از اهمیت خاصی برخوردار است، چون که سبب می شود خیلی از ایران پژوهان از سراسر جهان به ایران سفر کنند و بتوانند با مدرسان، پژوهشگران و پژوهشگران ایرانی از نزدیک آشنا گردند و تبادل اطلاعات کنند.
این آشنایی میتواند هم در حوزه روش تحقیق، امکان ارتباطات گسترده تری را بین ایران و محققان ایرانشناسی در سایر نقاط جهان فراهم آورد و هم برای آنان فرصتی برای دسترسی مستقیم و دست اول به منابع مطالعاتی ایجاد نماید.
پژوهشگران می توانند برای ثبت نام و ارسال مقالات به دبیرخانه این کنفرانس به آدرس https: //iranianstudies.ut.ac.ir/ رجوع کنند.1399/12/09
22:28:39
0.0 / 5
835
تگهای خبر: برنامه , سفر , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو