لزوم كاربردی شدن پژوهشها در حوزه دین و سلامت

لزوم كاربردی شدن پژوهشها در حوزه دین و سلامت

به گزارش جاوید شو در دیدار پژوهشگران مرکز مطالعات دین و سلامت با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر لزوم کاربردی شدن پژوهشها در حوزه دین و سلامت تاکید گردید.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، این نشست مجازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اعضای مرکز مطالعات دین و سلامت و تعدادی از پژوهشگران و محققان برگزار شد.
در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین فرهاد زاده به ارزش والای بحث و بررسی و پژوهش در دین و سلامت اشاره و تصریح کرد: در این عرصه نباید صرفاً به موضوعات کتابخانه ای اکتفا کرد و باید تلاش شود تا پژوهشها در این راستا به صورت محسوسی کاربردی شوند.
در ادامه این نشست مجازی پژوهشگران مؤسسه حکیم و کارگروه سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه مازندران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور توسعه‌ی گفتمان سازی و ایجاد وحدت در ارائه خدمات حوزه‌ی دین و سلامت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، تولید دانش و پژوهش های در رابطه با سلامت معنوی و معنویت دینی اسلامی، کاربست دانش اسلامی و استانداردسازی ارائه خدمات سلامت معنوی و مدیریت دانش سلامت همچون موضوع های مورد بحث در این جلسه بود.
در بخش دیگری از این نشست حجت الاسلام والمسلمین عبدالجباری، مدیر مرکز مطالعات دین و سلامت به تبیین جایگاه ویژه سلامت معنوی و مدیریت دانش سلامت پرداخت.
شرکت کنندگان هم ضمن بیان نظرات و دیدگاه های خویش، آمادگی خویش را در جهت هم افزایی به منظور پیشبرد اهداف مرکز مطالعات دین و سلامت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام نمودند.
منبع:

1399/11/26
15:42:39
0.0 / 5
871
تگهای خبر: خدمات , سلامت , شركت , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو