ضرورت كاربردی شدن تحقیقات در حوزه دین و سلامت

ضرورت كاربردی شدن تحقیقات در حوزه دین و سلامت

جاوید شو: در دیدار پژوهشگران مرکز مطالعات دین و سلامت با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر ضرورت کاربردی شدن تحقیقات در حوزه دین و سلامت تاکید گردید.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، این جلسه مجازی با حضور حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اعضای مرکز مطالعات دین و سلامت و تعدادی از پژوهشگران و پژوهشگران انجام شد.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین فرهاد زاده به ارزش والای بحث و بررسی و پژوهش در دین و سلامت اشاره و اشاره کرد: در این عرصه نباید فقط به موضوعات کتابخانه ای اکتفا کرد و باید اهتمام شود تا تحقیقات در این راستا به صورت محسوسی کاربردی شوند.
در ادامه این جلسه مجازی پژوهشگران مؤسسه حکیم و کارگروه سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه مازندران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بمنظور توسعه‌ی گفتمان سازی و ایجاد وحدت در ارائه خدمات حوزه‌ی دین و سلامت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، تولید دانش و پژوهش های در رابطه با سلامت معنوی و معنویت دینی اسلامی، کاربست دانش اسلامی و استانداردسازی ارائه خدمات سلامت معنوی و مدیریت دانش سلامت همچون مطالب موردبحث در این جلسه بود.
در بخش دیگری از این جلسه حجت الاسلام والمسلمین عبدالجباری، مدیر مرکز مطالعات دین و سلامت به تبیین جایگاه ویژه سلامت معنوی و مدیریت دانش سلامت پرداخت.
شرکت کنندگان نیز ضمن بیان نظرات و دیدگاه های خویش، آمادگی خودرا در امتداد هم افزایی بمنظور پیشبرد اهداف مرکز مطالعات دین و سلامت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اعلام نمودند.
منبع:

1399/11/25
23:22:59
0.0 / 5
908
تگهای خبر: خدمات , سلامت , شركت , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو