برگزاری پنجمین كنگره بین المللی و هفتمین كنگره ملی زخم و ترمیم بافت

برگزاری پنجمین كنگره بین المللی و هفتمین كنگره ملی زخم و ترمیم بافت

به گزارش جاوید شو پنجمین كنگره بین المللی و هفتمین كنگره ملی زخم و ترمیم بافت به همت پژوهشكده یارا و جهاد دانشگاهی علوم پزشكی تهران به مدت سه روز از دوازدهم تا چهاردهم آذر ماه سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، زخم صدمه ای است که در ابتدا شاید ساده به نظر برسد، اما نوع مزمن آن در بعضی بیماران مانند بیماران دیابتی می تواند تا پای قطع عضو پیش برود. این روزها تغییر سبک زندگی، افزایش جمعیت و شیوع انواع مختلف بیماری ها سبب گسترده تر شدن زخم های مزمن شده اند. تأخیر در ترمیم یک صدمه بافتی هزینه های زیادی دربر دارد و بار سنگینی بر جامعه تحمیل می کند.
پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافت (یارا) وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در سالهای گذشته با هدف کاهش این هزینه ها کوشیده طول درمان بیماران مبتلا به زخم های مزمن را کم کند و به کابوس قطع عضو در اثر زخم مزمن آخر بخشد.
پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافتِ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران علاوه بر دادن آموزش های لازم به صدها پزشک و پرستار، چهار کنگره بین المللی و ۶ کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار کرده که هر یک از آنها فرصتی برای هم اندیشی و عرضه آخرین دستاوردهای علمی بوده است.
این پژوهشکده در ادامه مسیر خود، پنجمین کنگره بین المللی و هفتمین کنگره ملی خویش را برگزار خواهد نمود.
گروه های هدف این کنگره متخصصین علوم بالینی و علوم پایه، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم پایه هستند که در زمینه درمان صدمه های بافتی فعالیت دارند.
پژوهشگران علاقه مند تا روز ۲۵ آبان فرصت دارند مقالات خویش را به کنگره ارسال نمایند.
علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت کنگره به نشانی www.wtrc.ir و سایت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به نشانی jdtums.ir رجوع کنند.
منبع:

1399/08/15
23:27:54
5.0 / 5
1348
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو