مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاك و آب

مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاك و آب

به گزارش جاوید شو آخرین فرصت ارسال چكیده مقاله به سومین همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاك و آب اعلام گردید.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، سومین همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب (3rd IYFSWC) ازتاریخ ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه تربیت مدرس واقع در شهرستان نور برگزار می گردد.
مهلت ارسال زودهنگام مقالات به این همایش ۱۰ شهریور ماه است و علاقمندان می توانند تا ۲۴ مهر ۱۳۹۹ چکیده مقالات خویش را به سومین همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب ارسال نمایند.
نتایج پذیرش مقالات ۱۰ آبان سالجاری اعلام می شود. مهلت ارسال مقاله کامل به این همایش ۱۱ دیماه ۱۳۹۹ است.
سومین همایش بین المللی جوانان انجمن جهانی حفاظت خاک و آب، با مبحث اصلی "حفاظت خاک و آب (SWC) تحت تغییرات محیطی " و موضوعات فرعی شامل: SWC هوشمند، SWC سازگار، نقش جوانان در SWC، تغییرات آب و هوایی و SWC، SWC در کشورهای در حال توسعه، ارزیابی عملکرد پروژه های SWC، اثرات و راهکارهای احتمالی بیماری همه گیر COVID-19 بر روی اقدامات SWC برگزار می گردد.
این همایش از حمایت های انجمن جهانی حفاظت خاک و آب (WASWAC) بعنوان قدیمی ترین انجمن علمی جهان در زمینه حفاظت خاک و آب برخوردار می باشد. هدف WASWAC بهبود استفاده معقول از شیوه های مدیریتی است که سبب بهبود و صیانت از کیفیت اراضی و منابع آب می شود تا همچنان پاسخگوی نیازهای کشاورزی، جامعه و طبیعت باشند.
بر مبنای اعلام دانشگاه تربیت مدرس، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی اینترنتی iyfswc.modares.ac.ir رجوع کنند.
منبع:

1399/06/08
11:44:37
5.0 / 5
1919
تگهای خبر: اینترنت , كیفیت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو