از سوی فرهنگسرای سرو

كلاس های داستان نویسی پیشرفته مجازی

كلاس های داستان نویسی پیشرفته مجازی

به گزارش جاوید شو فعالیت كلاس های داستان نویسی پیشرفته‌ی فرهنگ سرای سرو، از اسفندماه ۹۸ و هم زمان با تعطیلی كلاس ها و اجتماعات فرهنگی در فضای مجازی شروع شده است.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، جلسات نقد ادبی هم هم زمان با برگزاری کلاس ها توسط ابوالفضل درخشنده و لیلی فیروز برگزار شده و همچنان ادامه دارد.
طی این مدت، اعضای کانون و هنرجویان کلاس های داستان نویسی فرهنگ سرای سرو، در گروه ها و فضای مجازی فعال بوده و به نگارش داستان و اشتراک گذاری آنها، دوره‌ی دروس گذشته، رفع اِشکال و پرسش و پاسخ می پردازند.
از دیگر برنامه های این کانون در فضای مجازی، جلسات نقد مجازی نویسندگان با استفاده از نظرات اساتید و کارشناسان ادبی است و شرکت کنندگان هم داستان های خویش را ارزیابی و بازنویسی می کنند.
این کانون در جهت طرح جشنواره خدمت، ویدئوهای آموزش داستان نویسی تهیه و در اینستاگرام و شبکه اجتماعی فرهنگ سرای سرو و هم چنین فضای مجازی مدارس و دیگر کانال های مرتبط و علاقه مند، منتشر نموده است.
این ویدئوها در صفحه مجازی فرهنگسرای سرو منتشر می شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های مجازی فرهنگ سرا می توانند با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.


1399/02/08
14:15:29
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: برنامه , جشنواره , شركت , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو