پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال فراخوان داد

پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال فراخوان داد

به گزارش جاوید شو پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال، پژوهشگران داخلی و خارجی، تا آخر آذر ۱۳۹۷ فرصت دارند تا آثار پژوهشی خویش را در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، برپایه این فراخوان، ارتقای «فرهنگ پژوهش» و شناسایی و معرفی آثار برتر پژوهشی در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات از اهداف جشنواره پژوهش فرهنگی سال است.
متن فراخوان پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال به این شرح است:
پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف ارتقای «فرهنگ پژوهش» و شناسایی و معرفی آثار برتر پژوهشی در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات، «پانزدهمین جشنوارة پژوهش فرهنگی سال» را برگزار و از پژوهشگران برتر حوزه فرهنگ و هنر تقدیر می نماید.
از مراكز علمی و پژوهشی، پژوهش گران و صاحب نظران داخلی و خارجی دعوت می گردد چنانچه پژوهشی در یكی از محورهای فراخوان در فاصله زمانی ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ انجام داده اند، یك نسخة آنرا به دبیرخانة پژوهش فرهنگی سال ارسال نمایند. آثار پژوهشی می توانند در قالب طرح پژوهشی، آخر نامه(كارشناسی ارشد و دكتری) و كتاب (برگرفته از طرح پژوهشی) باشند.
محورهای اصلی جشنواره:
مطالعات دین، آئین ها و مناسك
ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین
مطالعات انتقادی فرهنگ
مطالعات هنری
سیاستگذاری فرهنگی
مطالعات رسانه
صنایع فرهنگی و رسانه ای
ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان
ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش
ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان
مهلت ارسال آثار جهت شركت در این جشنواره، حداكثر تا آخر آذر ۱۳۹۷ است و زمان برگزاری جشنواره بهمن ماه سال جاری است و نشانی دبیرخانه جشنواره هم در تهران، پایین تر از میدان ولی عصر(عج)، خیابان دمشق، شماره ۹، كدپستی ۱۴۱۶۷۸۳۸۴۱؛ پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات واقع شده است.

1397/09/08
20:39:05
5.0 / 5
4528
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو