پیام معنوی ادیان تاكید بر خودسازی است

بازدید محسن جوادی از خلیفه گری ارامنه در آستانه سال جدید میلادی

بازدید محسن جوادی از خلیفه گری ارامنه در آستانه سال جدید میلادی

به گزارش جاوید شو معاون امور فرهنگی و هیات همراه در آستانه سال جدید میلادی در خلیفه گری ارامنه تهران حضور یافت و سال جدید میلادی را تبریك گفت.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی فریدونی؛ مدیركل اداره مجامع و تشكل های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه در آستانه سال جدید میلادی با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با اسقف اعظم سیبوه سركیسیان خلیفه ارامنه تهران كردند و سال جدید را تبریك گفتند.
محسن جوادی در این دیدار ضمن تبریك سال جدید میلادی با تاكید بر نقش ادیان در جهان اظهار داشت: پیام معنوی تمامی ادیان تاكید بر خودسازی است. نگاه اسلام هم به مسیحیت توجه به الگوهای اخلاقی است.
وی افزود: هر جایی كه اخلاق و معنویت وجود داشته باشد، آرامش و صلح خواهد بود و امیدورام با فراگیری اخلاق و معنویت، صلح و آرامش در جهان حاكم شود.
همچنین اسقف اعظم سیبوه سركیسیان هم در این نشست با تاكید بر خودسازی اظهار داشت: به جهت اینكه بخواهیم جهان پیرامون خویش را تغییر بدهیم ابتدا باید خویش را تغییر دهیم. برگزاری مراسم سال نو میلادی هم هر سال یادآور این مضمون است كه باید به اطراف خود به صورت جدید نگاه نماییم تا تغییری در ما ایجاد شود.

1398/10/16
22:44:48
5.0 / 5
4103
تگهای خبر: فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو