با همكاری دفاتر رایزنی فرهنگی دو كشور صورت می گیرد؛

اجرای برنامه های مشترك فرهنگی بین ایران و روسیه در آلمان

اجرای برنامه های مشترك فرهنگی بین ایران و روسیه در آلمان

به گزارش جاوید شو برنامه های مشترك فرهنگی بین رایزنی فرهنگی ایران و خانه فرهنگ و علم روسیه در برلین اجرا می شود.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، حمید محمدی، رایزن فرهنگی ایران در آلمان در جریان بازدید از خانه فرهنگ و علم روسیه در برلین، با پاول ایزولسكی، مدیر این مركز دیدار و درباره گسترش همكاریهای فرهنگی بین ایران و روسیه، گفتگو كرد.
محمدی در سخنانی، به روابط بسیار گسترده و دیرینه دو كشور ایران و روسیه در تمامی زمینه ها بخصوص همكاری ها و تعاملات فرهنگی اشاره نمود. همینطور رایزن فرهنگی كشورمان در آلمان با تاكید بر لزوم توسعه همكاریهای علمی و دانشگاهی و نشست های فرهنگی، آمادگی این نمایندگی را برای اجرای برنامه های مشترك فرهنگی با خانه فرهنگ و علم روسیه اعلام نمود.
ایزولسكی در سخنان خود، به بیان تاریخچه و فعالیتهای خانه فرهنگ روسیه در برلین پرداخت و اظهار داشت: مایه افتخار ماست كه خانه علم و فرهنگ روسیه در برلین بزرگترین مؤسسه فرهنگی خارجی در جهان است.
وی آموزش زبان روسی، توسعه همكاریهای دانشگاهی و گفت وگوهای علمی، برگزاری كنفرانس ها و سمینارها، جشنواره ها و هفته ها و اكران فیلم، كنسرت موسیقی، برگزاری نمایشگاه ها، كلاس های آموزشی هنری، كتاب و كتابخانه از برنامه های خانه فرهنگ و علم روسیه در برلین برشمرد.

1398/09/22
14:09:47
5.0 / 5
4262
تگهای خبر: برنامه , جشنواره , فرهنگ , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو