در حاشیه جلسه دولت مطرح شد؛

اظهارات وزیر ارشاد درباره حجاب برخی بازیگران، كاغذ و بیمه هنرمندان

اظهارات وزیر ارشاد درباره حجاب برخی بازیگران، كاغذ و بیمه هنرمندان

به گزارش جاوید شو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واكنش به حواشی بوجود آمده پیرامون مبحث پوشش برخی از بازیگران در مراسم آغاز اكران یكی از فیلم های سینمایی اظهار داشت كه این افراد از كسانی هستند كه در برنامه های تلویزیونی هم حضور دارند و همینطور فضای آن مراسم رسمی نبوده كه آنها بخواهند برای حضور از ما اجازه بگیرند.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، سیدعباس صالحی قبل از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره تصمیم بعضی از نمایندگان مجلس برای پرسش از او درباره وضعیت پوشش برخی از بازیگران سینما در آغاز اكران یكی از فیلم های سینمایی، اظهار نمود: این افراد از كسانی هستند كه در برنامه های تلویزیونی هم حضور دارند. همینطور فضای آنجا فضای رسمی نبوده كه این بازیگران بخواهند از وزارت ارشاد برای حضور اجازه بگیرند.
وی همینطور در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره ی وضعیت كاغذ در بازار اظهار داشت: كاغذ امروز شرایط بهتری دارد و نرخ آن پایین آمده و به وفور در بازار وجود دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسش دیگری درباره برنامه های این وزارتخانه برای فراگیر كردن پوشش صندوق بیمه هنرمندان، اظهار داشت: از سال 95 تا سال 97 حدودا هم تعداد و هم مبلغ اعتبارات این صندوق دو برابر شد و ما امیدوار بودیم كه در بودجه سال 98 با ارقام بهتری بتوانیم این روند را دنبال نماییم، اما شرایط كشور در بخش منابع با مشكلاتی روبرو شده است.
منبع:

1398/07/28
13:11:47
5.0 / 5
4519
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ , هنر , هنرمند
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو