در مسكو؛

نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه برگزار می گردد

نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه برگزار می گردد

جاوید شو: نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه امروز (سوم مهرماه) با حضور ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مسكو انجام می شود.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با عنایت به اهمیت روابط فرهنگی در توسعه مناسبات كشورها و لزوم شناخت علمی و طراحی برنامه های سودمند فرهنگی، نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه روز چهارشنبه (۳ مهرماه) با مشاركت، نهادهای علمی و تحقیقاتی دو كشور، اصحاب فرهنگ هنر و علم و حضور هیأت های عالی رتبه با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه برگزار می گردد.
ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی كه بنابر دعوت رسمی مقامات روسی راهی روسیه شده است، امروز (سوم مهرماه) در نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه حضور می ‎یابد.
در این جلسه علاوه بر ابراهیمی تركمان-رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس شورای عالی ادیان- محمدعلی ربانی- رئیس مركز مطالعات راهبردی و روابط فرهنگی این سازمان-دیگر افراد و اساتید به ارائه مقالات خود خواهند پرداخت.
نخستین دور گفت وگوی فرهنگی ایران و روسیه با همكاری باغ موزه تولستوی، كتابخانه دولتی روسیه و رایزنی فرهنگی ایران در فدراسیون روسیه برگزار می گردد.
منبع:

1398/07/08
20:44:28
5.0 / 5
4641
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ , موزه , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو