با تفاهم سازمان فرهنگی هنری و كانون وكلای دادگستری صورت می گیرد

عرضه مشاوره حقوقی مجانی به شهروندان در فرهنگ سراهای تهران

عرضه مشاوره حقوقی مجانی به شهروندان در فرهنگ سراهای تهران

به گزارش جاوید شو آیین امضای تفاهم نامه بین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و كانون بسیج وكلای دادگستری به منطور عرضه خدمات حقوقی مجانی به شهروندان تهرانی برگزار گردید.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، آیین امضای تفاهم نامه بین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و كانون بسیج وكلای دادگستری، با حضور سعید اوحدی رئیس، محمود حمیدی مشاور و مدیر كل حوزه ریاست و حامد طراحی رئیس مركز مشاركت های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری و حمیدرضا محمدی رئیس كانون بسیج وكلای دادگستری در سازمان فرهنگی هنری برگزار گردید.
سعید اوحدی امضای تفاهم نامه با كانون بسیج وكلای دادگستری را اقدام موثری دانست و اظهار داشت: این تفاهم نامه نباید در حد نوشته باقی بماند. این فرصت خوبی است تا با ظرفیت هایی كه در مراكز فرهنگی هنری این سازمان وجود دارد مسائل مربوط به حقوق كاربردی را در چارچوب كلاس های آموزشی برای مخاطبان به صورت مجانی برگزار نماییم. همینطور می توان میزهای مشاوره حقوقی در فرهنگ سراها برپا و از راه آن به شهروندان خدمات مشاوره حقوقی ارائه نمود.
برگزاری كلاس های حقوقی كاربردی، خدمات مشاوره حقوقی برای مدیران و كاركنان سازمان فرهنگی هنری، در اختیار قراردادن فضای مناسب برای مدیریت متمركز خدمات حقوقی، اموزشی و مشاوره ای، تولید محتوای آموزشی نكات كاربردی حقوقی و عرضه آن در چارچوب های مختلف مانند بیلبورد، كاتالوگ، كتابچه و... از دیگر زمینه های همكاری و مشاركت بین این دو نهاد است.
در آخر این نشست، تفاهم نامه همكاری بین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و كانون بسیج وكلای دادگستری به امضای دو طرف رسید.

1398/07/04
13:36:21
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو