مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد:

۲۵ هزار هنرمند تحت پوشش بیمه تكمیلی قرار گرفتند

۲۵ هزار هنرمند تحت پوشش بیمه تكمیلی قرار گرفتند

به گزارش جاوید شو مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: امسال بیشتر از 25 هزار نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران كشور از طرف صندوق اعتباری هنر از خدمات بیمه درمان تكمیلی بهره مند شدند.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، اعضای هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر با غلامرضا سلیمانی، رئیس كل بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران دیدار كردند. در این نشست سید حسین سیدزاده، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این صندوق اظهار داشت: صندوق اعتباری هنر با هدف پشتیبانی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه كشور و رفع مشكلات آنان به سبب عدم برخورداری از مزایای یك فرد شاغل در جامعه خصوصاً در سال های پایانی عمر تأسیس شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اضافه كرد: گسترش خدمات بیمه ای از مهم ترین اهداف این صندوق است.
سیدزاده با اشاره به خدمات بیمه درمان تكمیلی بیان داشت: در سالجاری و با همكاری بیمه سرمد بیشتر از ۲۵ هزار نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران كشور از طرف صندوق اعتباری هنر از خدمات بیمه درمان تكمیلی بهره مند شدند و تلاش ما همواره براین است تادر عقد قرارداد با شركت های بیمه ای، هنرمندان كشور با كمترین هزینه، بالاترین خدمات را دریافت نمایند و نگران هزینه های درمانی خود نباشند همین طور بیشتر از نیمی از سهم بیمه تكمیلی اعضا توسط صندوق اعتباری هنرپرداخت می شود.
ایشان در ادامه اضافه كرد: در سال ۹۶ به منظور سهولت دسترسی اعضاء به خدمات بیمه درمان تكمیلی بوسیله پیاده سازی سیستم های مبتنی بر وب سامانه بیمانو طراحی و افتتاح شد كه از نظر نظارت بر عملكرد شركت های بیمه، ارائه اطلاعات شفاف به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه كاهش مراجعات حضوری، قابلیت پیگیری خسارت ها و... و. دستاورد بسیار قابل توجهی است.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به حضور صندوق اعتباری هنر در حوادث زلزله، سیل و رخدادهای اخیر كشور و پشتیبانی از هنرمندان اظهار داشت: گسترش پوشش های بیمه ای برای جبران حوادث فاجعه آمیز در دستور كارصندوق قرار داد. امیدواریم با همراهی شركت های بیمه، بتوانیم منازل اصحاب فرهنگ و هنر و فضاهای فرهنگی و هنری را در مقابل بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه بیمه نماییم كه نیازمند كمك و همراهی بیمه مركزی هستیم.
غلامرضا سلیمانی، رئیس كل بیمه مركزی با تقدیر از عملكرد صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: صنعت بیمه برای رشد و افزایش نفوذ خود به همراهی اصحاب فرهنگ و هنر نیازمند است و بدون استفاده از پتانسیل این گروه مرجع دستیابی به اهداف دشوار خواهد بود.
همچنین بیمه مركزی بمنظور افزایش بهره مندی و تنوع خدمات بیمه ای به هنرمندان در كنار صندوق اعتباری هنر خواهد بود و این همكاری را با توان مضاعف ادامه خواهد داد.

1398/07/01
19:20:35
5.0 / 5
4561
تگهای خبر: خدمات , خسارت , سیستم , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو