صالحی خبر داد

معرفی ۶۵ همکار صنعتی برتر در زمینه جامعه و صنعت

معرفی ۶۵ همکار صنعتی برتر در زمینه جامعه و صنعت

جاوید شو: جاوید شو: معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی 65 همکار صنعتی برتر در زمینه جامعه و صنعت در سال 1401 آگاهی داد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، رسالت اصلی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی، رفع نیازها و مشکلات داخلی و بی نیاز کردن کشور از وابستگی علمی و تخصصی است. این مساله تنها بوسیله گسترش منطقی و سیستماتیک ارتباط دانشگاه، پژوهشگاه و مراکز آموزش عالی با جامعه و صنعت امکان پذیر خواهد بود.
دکتر پیمان صالحی در این خصوص اظهار داشت: باتوجه به نقش پژوهش و تاثیرگذاری دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در توسعه جوامع، لزوم ارتباط این سازمان ها با همکاران صنعتی و دستگاه های اجرائی از اهمیت بالایی برخوردارست. در همین راستا و برای توسعه بیش از پیش کارهای مشترک با همکاران صنعتی و دستگاه های اجرائی در سال ۱۴۰۱، تعداد ۶۵ همکار صنعتی از دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور به عنوان همکاران صنعتی برتر انتخاب و از آنها تقدیر گردید.
وی ادامه داد: همین طور جهت مستندسازی تجارب این همکاران، کتابی نیز با عنوان همکاران صنعتی و اجرائی برتر در همکاری با دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور از طرف دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۱ انتشار یافته است.
به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، کتاب همکاران صنعتی و اجرائی برتر در همکاری با دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور بوسیله بخش کتاب ها و گزارش ها در سامانه ساجد قابل مشاهده و دانلود است.
منبع:

1401/11/10
10:06:01
5.0 / 5
171
تگهای خبر: دانلود , دستگاه , سیستم , صنعت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو