دعوت وزارت ارشاد از اصحاب فرهنگ برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت وزارت ارشاد از اصحاب فرهنگ برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش جاوید شو وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صحاب فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه جهت شركت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت به عمل آورد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای از هنرمندان و اهالی قلم جهت شركت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت به عمل آورد.
در متن این اطلاعیه آمده است:
انقلاب شكوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در حالی چهلمین سال پیروزی خویش را گرامی می دارد كه اقتدار و صلابت ملت بزرگ ایران بیشتر از هر زمان دیگر نزد جهانیان آشكار است.
مبنا و محور این حركت عظیم مردمی كه نقطه عطفی در دوران معاصر كشورمان به حساب می آید بر مدار فرهنگ غنی ایرانی اسلامی این سرزمین استوار است. انقلاب اسلامی باعث عزت و تقویت هویت ملی ایرانی ها گردید و بیست و دوم بهمن ماه آخر بخش كوچك شمردن ملت بزرگ ایران از جانب استعمارگران و نقطه آغاز فصل شكوفایی ملت ایران در پرتو فرهنگ دینی و ملی شد. بدون شك عرصه سترگ فرهنگ و هنر در دوران بعد از انقلاب، تجلی گاه انسجام و همبستگی بر مبنای باورها و ارزش های مردمان این مرز و بوم است.
نگاهی به روندهای توسعه فرهنگی در سال های بعد از انقلاب اسلامی مؤید این نكته است كه در تمام شاخص های فرهنگی و توسعه زیر ساخت ها دارای كارنامه ای درخشان و غرور آفرین هستیم و مصداق این سخن پرارزش رهبر فرزانه انقلاب كه "چهل سالگی انقلاب دوران پختگی و نشاط است" در عرصه فرهنگ و هنر به خوبی آشكار و رویش های انقلاب در این عرصه پر شمار بوده است.
در چهلمین بهار آزادی، مسئولان وكاركنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با آحاد ملت ایران ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل و با تجدید میثاق با آرمان های بلند نظام جمهوری اسلامی و تجدید عهد با مقتدای خویش مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شركت و ندای اتحاد و سربلندی ایران اسلامی را سر خواهند داد.
از عموم مردم عزیز كشورمان بخصوص اصحاب فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه كه همواره در ایام سخت انقلاب یار و همراه و در پیمودن مسیر پیشرفت و توسعه كشور، پیشرو و اثرگذار بوده اند، دعوت می نماییم تا با حضور پرنشاط خود در این راهپیمایی ملی، برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار ایران اسلامی افزوده و حماسه پر شور دیگری خلق كنند.

1397/11/26
20:56:13
5.0 / 5
4461
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو