وزیر میراث فرهنگی:

ایران را باید نگارستان گردشگری جهان نامید

ایران را باید نگارستان گردشگری جهان نامید

به گزارش جاوید شو وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ایران بعنوان نگارستان گردشگری جهان یاد کرد و اظهار داشت: در هر کدام از ۳۱ استان کشور، مظاهر طبیعی و آثار ارزشمندی وجود دارد که دیده هر جهانگردی را به خود جلب می کند.به گزارش روز یکشنبه ایرنا، علی اصغر مونسان در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: ایران را باید نگارستان گردشگری جهان نامید، از خطه های سرسبز شمال تا کرانه های جنوب و از زیباترین مناطق بکر شرق تا کوه های سر به فلک کشیده غرب، آثار طبیعی، تاریخی، تمدنی و تنوع فرهنگی گسترده شده اند.

وی اضافه کرد: گستره طبیعت چهار فصل کشور از خط ساحلی و جنگلی سرسبز شمال تا مناطق مرکزی و کویری و در ادامه سواحل مکران و خلیج فارس، تنوع کم نظیری را به وجود آورده و گردشگران را به میزبانی خود فرا می خواند.

مونسان افزود: برای پی بردن به تنوع کمی و کیفی این ظرفیت ها، کافی است به دست نوشته جهانگردانی که ایران را از نزدیک دیده اند، نگاهی بیاندازیم که چگونه از دیدن طبیعت و آثار تاریخی، شگفت زده شده و سایر گردشگران را برای سفر به ایران، ترغیب می کنند.

وی افزود: امیدوارم با تمام شدن همه گیری کرونا بتوانیم توسعه گردشگری ایران را با حضور توریستهای داخلی و خارجی رقم بزنیم.منبع:

1400/01/01
12:33:05
5.0 / 5
1072
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو