مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات شرق كشور ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ است

مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات شرق كشور ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ است

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: ۳۱ فروردین سال آینده آخرین فرصت ارسال آثار به نخستین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور است.


به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی اضافه کرد: نخستین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور "یادمان پروفسور معتمدنژاد" با حضور استان های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب کرمان و یزد برگزار می گردد.
وی کمک به افزایش کیفی آثار انتشار یافته در رسانه ها، ایجاد فضای رقابتی میان فعالان رسانه ای به صورت منطقه ای و تقدیر از روزنامه نگاران برتر را همچون اهداف این جشنواره عنوان نمود و اظهار داشت: مباحثی همچون نکوداشت مفاخر و شخصیت های ممتاز علمی و فرهنگی کشور در جهت تقویت مولفه های انسجام ملی هم در این جشنواره دنبال می شود.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد: جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور در ۲ بخش حرفه ای شامل سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر و گزارش و در بخش موضوعی با عناوین جهش تولید، معرفی پروفسور معتمدنژاد و مدافعان سلامت و کرونا برگزار می گردد.
وی اضافه کرد: آثاری که در بازه زمانی فروردین ۱۳۹۹ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساخته شده اند، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.
رمضانی به جوایز جشنواره هم اشاره نمود و اظهار داشت: در بخش حرفه ای به نفر اول تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال و به نفرات دوم و سوم علاوه بر لوح تقدیر به ترتیب ۲۵ و ۲۰ میلیون ریال اهدا می شود.
وی اظهار داشت: نفرات برتر بخش موضوعی هم تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال را دریافت خواهند کرد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند فراخوان جشنواره را از راه سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به نشانی khj.farhang.gov.ir مشاهده کنند.
اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور با حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری خانه مطبوعات و رسانه های خراسان جنوبی به میزبانی این استان برگزار می گردد و زمان اختتامیه جشنواره با عنایت به شرایط کرونایی اعلام خواهد شد.
خراسان جنوبی زادگاه دکتر "کاظم معتمدنژاد" پدر علم ارتباطات نوین ایران است.


1399/12/26
20:16:33
0.0 / 5
911
تگهای خبر: جشنواره , سایت , سلامت , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو