معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان:

نقش مدیریت ارتباط با جامعه و كارآفرینی در توسعه ارتباطات برون دانشگاهی مهمست

نقش مدیریت ارتباط با جامعه و كارآفرینی در توسعه ارتباطات برون دانشگاهی مهمست

به گزارش جاوید شو لرستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان اظهار داشت: نقش مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه در توسعه ارتباطات برون دانشگاهی مهم می باشد.


محمد فیضیان در مراسم معارفه سرپرست جدید مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه لرستان که امروز ۲۹ بهمن‎ماه برگزار شد، اظهار نمود: در دوره مدیریت دکتر اسماعیلی، اقدامات خوبی در زمینه مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه لرستان انجام شد که اینگونه اقدامات بایستی تداوم داشته باشند.
وی اشاره کرد: امروزه باتوجه به مفهوم دانشگاه جامعه محور، نقش مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه، یک نقش مهم در توسعه ارتباطات برون دانشگاهی با جامعه خصوصاً با بخش صنعت استان است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان اشاره کرد: همه تلاش تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، آن بوده است که نقش دانشگاه بعنوان یک دانشگاه نسل سوم و جامعه محور در رفع مشکلات و چالش های درون استانی و ارائه راهکارهای علمی کاربردی، یک نقش اثرگذار باشد و خوشبختانه اقدامات خوبی نیز دراین زمینه صورت گرفته است.
فیضیان افزود: رویکرد تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، پشتیبانی از تحقیقات، تحقیقات و پایان نامه های کاربردی متناسب با نیازها و ظرفیت های استانی است.
گفتنی است، دکتر میثم دوستی زاده، عضو هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان بعنوان سرپرست جدید مدیریت ارتباط با جامعه و کارآفرینی این دانشگاه، منصوب گردید.
منبع:

1399/12/02
20:32:06
0.0 / 5
835
تگهای خبر: صنعت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو