كنفرانس پژوهش های نشر در SID نمایه شد

كنفرانس پژوهش های نشر در SID نمایه شد

به گزارش جاوید شو رئیس اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر که از طرف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود، اعلام نمود: مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی (SID) نمایه می شود.به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، حامد علی اکبرزاده، رئیس اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر جهاددانشگاهی اظهار نمود: با عنایت به ماهیت پژوهشی این کنفرانس و رایزنی های صورت گرفته با مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، چکیده مقالاتی که بعد از داوری جهت شرکت در کنفرانس پذیرفته شود، در این مرکز نمایه خواهد شد.

سرپرست سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در ادامه با تاکید بر لزوم برگزاری این رویداد، تصریح کرد: برای اولین بار در کشور با برگزاری کنفرانسی پژوهشی در تلاش هستیم تا مقوله نشر را به صورت تخصصی مورد بررسی علمی قرار دهیم و در عین حال می کوشیم از تجربیات بین المللی در این حوزه هم بهره مند شویم.

علی اکبرزاده ضمن اشاره به نقش ترجمه در تولید و نشر آثار علمی و دانشگاهی، خاطرنشان کرد: در این راستا کمیته علمی این کنفرانس تصمیم گرفت بحث توسعه فرهنگی و ترجمه را بعنوان محور ویژه این کنفرانس بین المللی تعریف کند. در حال رایزنی با برخی دیگر از پایگاه های معتبر علمی هستیم تا با عنایت به وزن علمی رویداد پیش رو، مقالات پذیرفته شده در این پایگاه ها هم نمایه شود.

نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر رویدادی است که از جانب سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد. در فراخوان این کنفرانس آمده است: از پژوهشگران در تمامی حوزه های در رابطه با مطالعات و پژوهش های نشر برای ثبت و عرضه مقالات خود در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر دعوت به عمل می آید. آثار پژوهشی در رابطه با «ترجمه و توسعه فرهنگی» که بعنوان محور ویژه این کنفرانس مشخص شده است، به صورت خاص مورد توجه قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، آخرین فرصت ارسال چکیده جهت شرکت در این کنفرانس هفتم اسفند 1399 اعلام شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات و دریافت جزئیات درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی http: //pubconf.isba.ir رجوع کنند.منبع:

1399/11/11
21:59:53
0.0 / 5
852
تگهای خبر: اینترنت , شركت , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو