۷۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند در بیله سوار توزیع شد

۷۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند در بیله سوار توزیع شد

به گزارش جاوید شو فرماندار بیله سوار مغان اظهار داشت: تا حالا 70 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند با همکاری خیرین، آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزی و شهرداری ها تهیه و در قالب پویش نذر هوشمند به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است.حسن قبادی روز پنجشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: تهیه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند در وضعیت کنونی از اهمیت ویژه ای برخوردارست و خیرین با مشارکت در این پویش، زمینه تحصیل را برای دانش آموزان نیازمند فراهم می کنند.

وی اظهارکرد: حدود ۸۳ درصد دانش آموزان این شهرستان دسترسی به برنامه شاد دارند و برخی مناطق عشایری بدلیل نبود آنتن مخابراتی دسترسی به این برنامه ندارند.

اوگفت: تمهیداتی درباب فعالیت مدارسی که دسترسی به برنامه شاد ندارند از زمان شروع سال تحصیلی انجام شده و کلاس های درس با تعداد کم و کلاس های رفع اشکال در این مناطق برگزار می گردد.

فرماندار بیله سوار مغان همین طور به سفر رخشانی مهر، رئیس سازمان نوسازی تجهیزات مدارس کشور به این شهرستان اشاره نمود و اضافه کرد: کلنگ زنی ۲ مدرسه ۶ کلاسه، پیگیری حق مرزی برای معلمان منطقه، تجهیز و نوسازی امکانات مدارس، توسعه فضای آموزشی و پیگیری رفع مدارس کم دوام روستایی همچون مسائلی است که در مسافرت رئیس سازمان نوسازی تجهیزات مدارس کشور عنوان شد.

شهرستان بیله سوار در شمال استان اردبیل قرار دارد.منبع:

1399/11/02
23:25:55
0.0 / 5
828
تگهای خبر: برنامه , دستگاه , سفر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو