چالش ناسا برای اعطای گرنت چند هزار دلاری

چالش ناسا برای اعطای گرنت چند هزار دلاری

ناسا می خواهد با برگزاری یك چالش در موضوعات هوایی، به دانشجویان گرنت تحقیقاتی چند هزار دلاری اعطا كند.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، مبتکران هوانوردی ناسا از دانشجویان دعوت می کنند که ایده های تحقیقاتی جدیدی را عرضه کنند که می تواند در حل بزرگترین چالش های فنی هوانوردی قرن ۲۱ به آنها کمک نماید.
این برنامه "چالش پژوهش دانشجویان دانشگاه" (USRC) نام گرفته و مهلت ارسال آثار در آن تا ۱۲ نوامبر است.
تیم های دانشجویی منتخب واجد شرایط دریافت کمک هرینه ای از ناسا خواهند بود که بنا به پروژه عرضه شده توسط تیم منتخب و توانایی آنها در اجرا آن، حداکثر تا ۸ هزار دلار ارزش دارد.
"کوشیک داتا"( Koushik Datta) مدیر پروژه خلاقانه دانشگاهی ناسا اظهار داشت: ما تلاش میکنیم دانشجویان را به چالش بکشیم تا علاوه بر یادگیری کار فنی، در مورد آنچه که برای کارآفرینی و مدیریت جنبه های تجاری هر پروژه وجود دارد، بیاموزند.
در واقع، حداقل یک نفر از اعضای تیم ها باید دانشجوی رشته بازرگانی باشد تا به بخش سرمایه گذاری پروژه کمک نماید.


محورهای تحقیقاتی این برنامه شامل سفرهای هوایی تجاری مافوق صوت، مدیریت ترافیک هوایی، ایمنی سیستم، حمل و نقل جدید صوتی، پویایی هوایی در سطح پیشرفته و خودرانی در حمل و نقل هوایی می شود.
داتا افزود: این دانشجویان بخشی از نیروی کار هواپیمایی خواهند شد ازاین رو برای ناسا مهم می باشد که به آنها فرصت هایی را برای تجربه کار در دنیای واقعی عرضه نماید.
ناسا می خواهد برای سال آینده هم دو فرصت در اختیار دانشجویان قرار دهد تا با شرکت در این برنامه ها از گرنت های ناسا بهره مند شوند.
از سال ۲۰۱۸ میلادی، هشت تیم دانشجویی کمک هزینه های تحقیقاتی از ناسا دریافت کرده اند.

1399/08/18
13:47:46
5.0 / 5
1433
تگهای خبر: برنامه , سفر , سیستم , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو