وزیر ارشاد مطرح كرد؛

امروز امنیت نرم نقش مهمی در جامعه ایفا می كند

امروز امنیت نرم نقش مهمی در جامعه ایفا می كند

سید عباس صالحی اظهار داشت: امروز امنیت نرم نقش مهم تری را نسبت به امنیت سخت ایفا می كند، ازاین رو اقدامات آشكار و پنهان نیروی انتظامی كمك می نماید شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی كشور باشیم.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز یکشنبه ۲۷ مهر در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی با گرامیداشت و تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: در دو دهه اخیر نیروی انتظامی بعنوان یکی از سرمایه های اجتماعی جامعه نگاه حرفه ای، تخصصی و تنش زدا و پیشگیرانه را در پیش گرفته است. یکی از دستاوردهای مهم نیروی انتظامی در این سال ها بهره گیری از فناوری و فضای هوشمند در جریان حفاظت از کشور بوده است.
وی اضافه کرد: امروز امنیت نرم نقش مهم تری را نسبت به امنیت سخت ایفا می کند، ازاین رو اقدامات آشکار و پنهان نیروی انتظامی کمک می نماید شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی کشور باشیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مراجعان از جنس فرهنگ و هنر است و این امر اقتضا می کند تا با صبوری و تحمل بیشتر در ارتباط با این افراد برخورد داشته باشیم.
در ادامه این دیدار کارکنان نیروی انتظامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عرضه آخرین اقدامات خود در حوزه انتظامات پرداخته و گزارش تفصیلی از خدمات این بخش عرضه کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها از زحمات و تلاشهای فعالان نیروی انتظامی در کشور بخصوص کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه قدردانی کرد.
هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ از ۲۷ مهر تا دوم آبان است. بنا بر اعلام مسؤلان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، برنامه های سال جاری هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

1399/07/29
23:36:58
5.0 / 5
1832
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو