به دنبال ابلاغ قانون منع به كارگیری بازنشستگان،

4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می كنند

4 مدیر در وزارت ارشاد تغییر می كنند

جاوید شو: به دنبال ابلاغ قانون منع به كارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، این قانون در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم همچون سایر دستگاه ها اجرا خواهد شد.


به گزارش جاوید شو به نقل از مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم اكنون ۴ تن از مدیران این وزارتخانه مشمول این قانون می شوند كه قبل از موعد مقرر، نسبت به جایگزین شدن افراد جدید اقدام خواهد شد.
رییس جمهور قانون اصلاح قانون ممنوعیت به كارگیری بازنشستگان را شهریور امسال به سازمان امور اداری و استخدامی كشور ابلاغ نمود.
براساس ماده واحده قانون ممنوعیت به كارگیری بازنشستگان - مصوب ۱۳۹۵-، از تاریخ ابلاغ این قانون، به كارگیری افرادی كه در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه های اجرائی مبحث ماده (۵) قانون مدیریت خدمات كشوری مصوب 8 مهر ماه و كلیه دستگاه هایی كه به نحوی از انحاء از بودجه عمومی كل كشور استفاده می نمایند، ممنوع می باشد.

به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، در حالی وزارت ارشاد رسما از تغییر 4 مدیر خبر می دهد كه نامی از آنها نبرده است اما در چند ماه گذشته یكی از گمانه زنی ها درباره ی مدیران بازنشسته، محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی بوده است.
1397/07/09
19:58:28
0.0 / 5
5034
تگهای خبر: فرهنگ , وزارت ارشاد
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو