با صدور پیامی

ابراهیمی تركمان درگذشت آیت الله تسخیری را تسلیت گفت

ابراهیمی تركمان درگذشت آیت الله تسخیری را تسلیت گفت

جاوید شو: رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار پیامی، درگذشت عالم ربانی حضرت آیت الله شیخ محمدعلی تسخیری را تسلیت گفت.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، متن پیام تسلیت ابراهیمی ترکمان به شرح زیر است:
إنالله و إنا إلیه راجعون
ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله شیخ محمدعلی تسخیری که عمر شریف خودرا صرف دفاع از حقیقت آئین محمدی (ص) کرد، قلب همه دوستداران و علاقه مندان این عالم ربانی را جریحه دار کرد. خدمات آن مرحوم در طول عمر خود در عرصه بین الملل و در مراودات با حقیقت جویان جهان، هیچ گاه فراموش نخواهد شد.
ایشان در سالیان مدیریت خویش در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مجمع تقریب مذاهب اسلامی کوشید تا چهره حقیقی اسلام عزیز را در بین نخبگان مسلمان در سراسر جهان و رهبران دینی سایر ادیان بشناساند و در سال های اخیر با وجود کاهش توانایی جسمی، هیچ گاه از کوشش های خود فروگذار نکرد.
این ضایعه مؤلمه را به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، بیت آن عالم ربانی و همه دوستداران و علاقه مندان ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم غفران الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می نمایم.
ابوذر ابراهیمی ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی


منبع:

1399/06/01
22:58:46
5.0 / 5
2263
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , نخبگان
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو