برگزاری نمایشگاه بهداشت جان و روان در كتابخانه كانون پرورش فكری

برگزاری نمایشگاه بهداشت جان و روان در كتابخانه كانون پرورش فكری

جاوید شو: نمایشگاهی از كتاب هایی با موضوع بهداشت جان و روان با عنوان كودك بودن سخت است! در كتاب خانه ی مرجع كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار شده است.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، در این نمایشگاه در مجموع ۷۲ عنوان کتاب با این مساله به معرض نمایش گذاشته شده است.
هم چنین علاوه بر این، هم زمان با نمایشگاه «کودک بودن سخت است!»، کتاب های فارسی و غیرفارسی با موضوع بهداشت روان ویژه ی بزرگ سالان نیز در چارچوب نمایشگاه رومیزی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.
این نمایشگاه تا اختتام تیر ۱۳۹۹ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ بامداد تا ۱۴: ۳۰ با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی پذیرای علاقه مندان است.
نمایشگاه «کودک بودن سخت است!» بر گرفته از کتابی با همین نام نوشته ی جنیفر مورمالینوس است و کتاب هایی همچون «دخترک موفرفری» نوشته ی مجید راستی، «دست هایت را بشوی!» اثر تونی رأس، «زشتی و زیبایی» بریژیت لبه و میشل پوچ، «چه می کنید وقتی خیلی عصبانی می شوید» و «چه کار کنم اگر خیلی عصبانی شوم» هر دو از از دکتر داون هابنر، «میکروب ها برای پخش کردن نیستند» نوشته ی الیزابت وردیک، «دلیل حسابی برای این که از بچه بودنمان خوشحال باشیم» به نویسندگی بئاتریچه مازینی و… به معرض نمایش گذاشته شده است.
کتاب خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر ماه منتخبی از آثار خود با موضوع های مختلف را در چارچوب نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد.
این کتاب خانه در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۴، ساختمان شهید ملک شامران، مجتمع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع شده است.منبع:

1399/04/04
22:15:35
5.0 / 5
2749
تگهای خبر: زیبایی , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو