مدیركل جدید تبلیغات اسلامی استان قزوین:

برنامه های فرهنگی بر مبنای ظرفیت های بومی مناطق تدوین می شود

برنامه های فرهنگی بر مبنای ظرفیت های بومی مناطق تدوین می شود

جاوید شو: مدیركل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار داشت: برای اثر بخشی در كارها باید برنامه های فرهنگی بر مبنای ظرفیت های بومی و فرهنگی مناطق و نیازها و زیست بوم محلی تدوین و اجرا شود.


به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، مراسم معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قزوین روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، حجت الاسلام قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر حوزه های علمیه استان و تعدادی از طلاب، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، تشکل های دینی و قرآنی در سالن تبلیغات اسلامی قزوین برگزار گردید. حجت الاسلام محمد جواد زهرایی در این مراسم تصریح کرد: خویش را در انجام رسالت تبلیغ دینی و اجرای بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری مسئول می دانیم و با عزم جدی در این راه حرکت خواهیم کرد.
وی افزود: بیانیه مقام معظم رهبری و سند چشم انداز فقط یک بیانیه در روز کاغذ نیست و ما و دلسوزان فرهنگی وظیفه داریم برای تحقق آن اقدام نماییم. زهرایی یادآورشد: برای رسیدن جامعه به تمدن اسلامی مسئولیت سنگین و راه درازی در پیش داریم و در این راه همه باید احساس مسئولیت نماییم و وارد میدان شویم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: برای تحقق تمدن اسلامی همه باید تلاش نماییم و سازمان تبلیغات اسلامی در این راستا باید نقش محوری ایفا کند. وی اظهار داشت: برای تقویت جبهه منسجم انقلابی در استان عزم جدی داریم تا با محوریت دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین بتوانیم از نیروهای جهادی و انقلابی بخوبی بهره برده و اهداف متعالی دینی را پیاده نماییم.برنامه های فرهنگی با زیست بوم محلی تدوین خواهد شدحجت الاسلام زهرایی اظهارداشت: در اجرای برنامه های فرهنگی باید به زیست بوم فرهنگی مناطق اهمیت دهیم و حساسیت ها، ظرفیت ها و توانمندی ها را مورد توجه قرار دهیم.
وی یادآورشد: در عرصه فرهنگ نیازمند تزریق خون جدید هستیم و باید از کارهای تکراری و استمرار خودداری نماییم تا کارها شتاب گیرد. زهرایی افزود: تعامل میان نیروهای انقلابی و هم افزایی و پشتیبانی از آنها در اولویت برنامه های ما در تبلیغات اسلامی در مدیریت جدید است و امیدواریم حمایت و پشتیبانی نهادهای حاکمیتی را هم دنبال کارها داشته باشیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهارداشت: خویش را سرباز ولایت می دانم و امیدوارم با همکاری همه نیروهای انقلابی و فرهنگی برای پیشبرد فعالیتهای دینی و تبلیغی به دستاوردهای مهمی دست یابیم.
در ادامه طاهری از فعالان عرصه فرهنگی هم در مورد دغدغه های فرهنگی جوانان انقلابی، استفاده از مساجد بعنوان محور برنامه های فرهنگی، بهره گیری بیشتر از ظرفیت طلاب در امور دینی و فرهنگی مطالبی بیان کرد.
در این مراسم از خانواده شهیدان حمید محمدرضایی و مدافع حرم حجت اسدی تجلیل شد. در انتها ضمن تقدیر از خدمات ۱۰ ساله حجت الاسلام نعمت اللهی مدیرکل سابق، حجت الاسلام محمد جواد زهرایی بعنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قزوین ارائه شد.

1399/03/16
13:10:35
5.0 / 5
2493
تگهای خبر: برنامه , خدمات , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو