از سوی فرهنگسرای سرو

كلاس های داستان نویسی پیشرفته مجازی

كلاس های داستان نویسی پیشرفته مجازی

جاوید شو: فعالیت كلاس های داستان نویسی پیشرفته‌ی فرهنگ سرای سرو، از اسفندماه 98 و هم زمان با تعطیلی كلاس ها و اجتماعات فرهنگی در فضای مجازی شروع شده است.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، جلسات نقد ادبی نیز هم زمان با برگزاری كلاس ها توسط ابوالفضل درخشنده و لیلی فیروز برگزار شده و همچنان ادامه دارد.
طی این مدت، اعضای كانون و هنرجویان كلاس های داستان نویسی فرهنگ سرای سرو، در گروه ها و فضای مجازی فعال بوده و به نگارش داستان و اشتراك گذاری آنها، دوره‌ی دروس گذشته، رفع اِشكال و پرسش و پاسخ می پردازند.
از دیگر برنامه های این كانون در فضای مجازی، جلسات نقد مجازی نویسندگان با بهره بردن از نظرات اساتید و كارشناسان ادبی است و شركت كنندگان نیز داستان های خودرا ارزیابی و بازنویسی می كنند.
این كانون در امتداد طرح جشنواره خدمت، ویدئوهای آموزش داستان نویسی تهیه و در اینستاگرام و شبكه اجتماعی فرهنگ سرای سرو و هم چنین فضای مجازی مدارس و دیگر كانال های مرتبط و علاقمند، منتشر نموده است.
این ویدئوها در صفحه مجازی فرهنگسرای سرو منتشر می شود. علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر از برنامه های مجازی فرهنگ سرا می توانند با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.منبع:

1399/02/01
13:56:24
5.0 / 5
2924
تگهای خبر: برنامه , جشنواره , شركت , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو