به مناسبت چهل ویك سالگی انقلاب؛

كتابخانه صوتی و شنیداری رازی راه اندازی می شود

كتابخانه صوتی و شنیداری رازی راه اندازی می شود

جاوید شو: كتابخانه صوتی شنیداری فرهنگسرای رازی به مناسبت فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه 16 بهمن در فرهنگسرای رازی افتتاح می شود.



به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، كتابخانه صوتی شنیداری كتابخانه رازی به مناسبت فرارسیدن چهل ویكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز چهارشنبه ۱۶ بهمن در فرهنگسرای رازی راه اندازی و افتتاح می شود.
این كتابخانه، باهدف ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی، توسعه و ترویج كتاب های صوتی–شنیداری در فضای مجازی و با هدف بهره مندی اقشار خاص مخاطبان همچون روشندلان و سایر علاقه مندان به كتاب های شنیداری در كتابخانه رازی فرهنگسرای رازی راه اندازی می شود.
كتابخانه صوتی فرهنگسرای رازی با بیشتر از ۱۰۰۰ عنوان كتاب با موضوعات ادبیات، شامل شعر و مجموعه داستان با ۱۰۰ عنوان، تاریخی و كهن با ۱۵۰ عنوان، قصه های كودك و نوجوان با ۵۰۰ عنوان، دین و مذهب با ۱۷۰ عنوان، ورزشی ۲۵ عنوان و هنری با ۲۰ عنوان شروع به كار می كند. این كتابخانه، با برنامه ریزی صورت گرفته با افزایش عناوین تا سقف ۱۰۰۰۰ عنوان، جهت دسترسی هرچه بیشتر شهروندان گسترش خواهد یافت. مراسم افتتاحیه این كتابخانه روز چهارشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای رازی واقع در میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی انجام می شود.


منبع:

1398/11/21
13:53:13
5.0 / 5
4334
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو