انتشار فراخوان روایت رستاخیز ؛

روایت های مردمی از تشییع شهید سلیمانی جمع آوری و منتشر می شود

روایت های مردمی از تشییع شهید سلیمانی جمع آوری و منتشر می شود

جاوید شو: بنیاد نهضت، با انتشار فراخوانی درصدد جمع آوری مجموعه ای از روایت های مردمی از روزهای تشییع و خاك سپاری سرداران شهید، حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همراهان شان برآمده است.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، «بنیاد نهضتِ» سازمان تبلیغات اسلامی بر آن است تا با جمع آوری روایت های مردمی از تشییع، خاك سپاری و دیگر برنامه های برگزارشده برای شهادت سردار شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سردار شهید ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان، این تجربه تاریخی را ثبت كند.
آنچه در این فراخوان مدّنظر است، تجربه، مشاهده و احساس برآمده از حضور در تشییع باشكوه سرداران شهید، برنامه های در رابطه با آن و حال و هوای شهر یا روستا و محله های مختلف است. مجموعه روایت های برگزیده، در چارچوب كتاب منتشر خواهد شد.
افرادی كه تمایل به شركت در این فراخوان دارند، باید روایت خودرا حداقل در ۱۰۰۰ و حداكثر در ۴۰۰۰ كلمه نوشته و در یك فایل وُرد (word) به همراه نام و شماره تلفن خود، تا تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ به نشانیِ @revayat_rastakhiz در پیام رسان های «ایتا»، «بله»، «سروش» و «تلگرام»، یا به رایانامه revayat.rastakhiz@gmail.com بفرستند.
علاقه مندان برای اطلاع از اخبار و جزئیات تكمیلی، می توانند شبكه های اجتماعی این فراخوان را با نشانیِ revayat_rastakhiz در اینستاگرام و نشانیِ revayatrastkhiz در توئیتر دنبال كنند.


منبع:

1398/11/10
11:03:59
5.0 / 5
4470
تگهای خبر: برنامه , شركت , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو