مسابقه ملی كتابخوانی امر به معروف و نهی از منكر در قم

مسابقه ملی كتابخوانی امر به معروف و نهی از منكر در قم

به گزارش جاوید شو ایسنا/قم مسابقه ملّی كتابخوانی امر به معروف و نهی از منكر تا آخر بهمن ماه در قم برگزار می گردد.


مسابقه ملّی كتابخوانی امر به معروف و نهی از منكر از كتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منكر» تا آخر بهمن ماه برگزار می گردد.
این مسابقه با هدف ترویج فریضه فراموش شده به صورت پایه ای است و علاقمندان به این مساله جهت دریافت نسخه الكترونیك كتاب و شركت در مسابقه می توانند به سامانه مسابقات الكترونیك كتابخوانی نهاد كتابخانه های عمومی كشور به آدرس www.samakpl.ir رجوع نمایند.
مسابقه مذكور به صورت چهارگزینه ای و الكترونیك است كه پوستر مسابقه هم از راه شبكه دولت برای مسئولان، مدیران و كارشناسان محترم روابط عمومی ادارات استان برای اطلاع رسانی و مشاركت حداكثری مردم در ارسال شده است.
جوایز درنظرگرفته شده برای برگزیدگان این مسابقه هم شامل 12 كمك هزینه سفر به عتبات عالیات، 24 كمك هزینه سفر به مشهد مقدس و 313 كارت هدیه نقدی (به ارزش یك میلیون ریال) است.
كتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منكر» توسط گروهی از مولفان در انتشارات مهرسا، در 96 صفحه و پنج بخش كلی به زیور طبع آراسته شده است كه مهم ترین مباحث مطرح شده در حوزه امر به معروف و نهی از منكر را عرضه كرده است.
این بخش ها شامل «آیاتی از قرآن كریم»، «چهل حدیث از معصومین»، «امر به معروف و نهی از منكر از دیدگاه امام خمینی»، «امر به معروف و نهی از منكر از دیدگاه امام خامنه ای»، «قانون پشتیبانی از آمران به معروف و ناهیان از از منكر» هستند.
كتابچه حاضر مجموعه مختصری از حكمت های مندرج در قرآن كریم، احادیث معصومین علیهم السلام و بیانات امام خمینی(ره) و آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، بدون حاشیه ای از هیچ نویسنده ای است. هدف از تهیه این مجموعه آشنایی عموم مردم فرهنگ خواندن متون اصیل است.
منبع:

1398/11/09
20:08:56
5.0 / 5
4464
تگهای خبر: سفر , شركت , فرهنگ , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو