پیام معنوی ادیان تاكید بر خودسازی است

بازدید محسن جوادی از خلیفه گری ارامنه در آستانه سال جدید میلادی

بازدید محسن جوادی از خلیفه گری ارامنه در آستانه سال جدید میلادی

جاوید شو: معاون امور فرهنگی و هیات همراه در آستانه سال جدید میلادی در خلیفه گری ارامنه تهران حضور یافت و سال جدید میلادی را تبریك گفت.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی فریدونی؛ مدیركل اداره مجامع و تشكل های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه در آستانه سال جدید میلادی با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با اسقف اعظم سیبوه سركیسیان خلیفه ارامنه تهران كردند و سال جدید را تبریك گفتند.
محسن جوادی در این دیدار ضمن تبریك سال جدید میلادی با تاكید بر نقش ادیان در جهان اظهار داشت: پیام معنوی تمامی ادیان تاكید بر خودسازی است. نگاه اسلام نیز به مسیحیت توجه به الگوهای اخلاقی است.
وی افزود: هر جایی كه اخلاق و معنویت وجود داشته باشد، آرامش و صلح خواهد بود و امیدورام با فراگیری اخلاق و معنویت، صلح و آرامش در جهان حاكم شود.
همچنین اسقف اعظم سیبوه سركیسیان نیز در این نشست با تاكید بر خودسازی اظهار داشت: به جهت اینكه بخواهیم جهان پیرامون خودرا تغییر بدهیم ابتدا باید خودرا تغییر دهیم. برگزاری مراسم سال نو میلادی نیز هر سال یادآور این مضمون است كه باید به اطراف خود به صورت جدید نگاه نماییم تا تغییری در ما ایجاد شود.


منبع:

1398/10/22
19:22:02
5.0 / 5
4252
تگهای خبر: فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو