كانون گفت وگوی موسسه امام موسی صدر برگزار می كند؛

عرضه درسگفتار گفتگو ضد گفتگو توسط محمدمهدی مجاهدی

عرضه درسگفتار گفتگو ضد گفتگو توسط محمدمهدی مجاهدی

به گزارش جاوید شو جلسه درسگفتار گفتگو ضد گفتگو با عرضه محمدمهدی مجاهدی ۲۵ آذر در موسسه امام موسی صدر برگزار می گردد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، كانون گفت وگوی موسسه امام موسی صدر درسگفتار «گفت وگو ضد گفت وگو» را با تدریس محمدمهدی مجاهدی برگزار می نماید. این درسگفتار از ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ در موسسه امام موسی صدر برپا می شود.
محمدمهدی مجاهدی استاد اندیشه سیاسی مقایسه ای و عضو هیات علمی دانشگاه علوم و تحقیقات و استاد مدعو دانشگاه شهید بهشتی است. او پیش تر درسگفتارهایی را در مبحث گفتگو و رواداری در اندیشه امام موسی صدر برگزار كرده است.
كانون گفتگو، سازمان مردم نهادی است كه برای توسعه و اشاعه فرهنگ گفتگو بوجود آمده است. كانون گفتگو، عضو مؤسسه امام موسی صدر است كه با الهام از اندیشه های امام موسی صدر در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد. به دنبال پژوهش و بررسی معضلات اجتماعی ایران و همینطور رایزنی با افراد مختلف صاحب نظر، اعتلا و اشاعه فرهنگ گفتگو با هدف توسعه تفاهم اجتماعی از اهداف اولیه كانون قرار گرفت و به دنبال آن طرح بازآفرینی مهارت های گفتگو «گفتن و شنیدن» تدوین شده و اجرای آن در كانون شروع شد. توسعه و اشاعه فرهنگ گفتگو، هدفی است كه كانون گفتگو پیش روی خود ترسیم كرده است.
درسگفتار «گفت وگو ضد گفت وگو» در روز و ساعت تعیین شده در موسسه امام موسی صدر به نشانی میدان هفت تیر، بالاتر از مسجدالجواد، كوچه عبدالكریم شریعتی، پلاك ۱۰ واحد۲ برگزار می گردد. علاقه مندان جهت شركت در این جلسه می توانند با شماره های ۰۹۳۸۵۱۸۶۷۶۵ و ۰۲۱۸۸۵۳۴۱۷۳ تماس بگیرند.

1398/09/27
14:56:59
5.0 / 5
4691
تگهای خبر: شركت , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو