در بخشنامه معاون آموزشی وزیر علوم به دانشگاه ها اعلام شد؛

امکان تمدید فرصت دفاع از پایان نامه برای دانشجویان حاضر در پیاده روی اربعین

امکان تمدید فرصت دفاع از پایان نامه برای دانشجویان حاضر در پیاده روی اربعین

به گزارش جاوید شو، معاون آموزشی وزیر علوم به معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها ابلاغ کرد: فرصت دفاع از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و رساله دکتری، حداکثر به مدت یک ماه برای دانشجویانی که برای حضور در آیین پیاده روی اربعین به کربلا مشرف می شوند؛ لحاظ شود.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، دکتر قاسم عمو عابدینی معاون آموزشی وزیر علوم، بنا بر درخواست دکتر کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برای مساعدت به دانشجویان حاضر در آیین پیاده روی کربلا، درباب افزایش فرصت دفاع از پایان نامه و رساله دکتری، با این درخواست موافقت و نسبت به صدور بخشنامه ۱۴۴۳۶۲ مورخ ۶ شهریورماه به دانشگاه ها اقدام نمود.
در بخشنامه مذکور تاکید شده است: مساعدت به دانشجویان به نحوی باشد که تدبیر لازم درباب تاریخ دانش آموختگی و عدم همزمانی تحصیل در دو مقطع، برای افرادی که از مهرماه ۱۴۰۱ در مقاطع بالاتر تحصیل می کنند یا مسائل حوزه نظام وظیفه، صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در بخشنامه معاون آموزشی وزیر علوم تاکید شده است: نسبت به دانشجویان مشمول این بخشنامه در دانشگاه هایی که شروع سال تحصیلی آنان از نیمه دوم شهریورماه است، مساعدت شده و ایام مقارن با مراسم اربعین به عنوان غیبت محسوب نشود.
منبع:

1401/06/10
10:15:26
2.5 / 5
387
تگهای خبر: فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو