طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

جاوید شو: وزیر علوم با انتشار نامه ای در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از تاسیس «شبکه ملی آزمایشگاهی» آگاهی داد.به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی زلفی گل با انتشار نامه و پیامی در فضای مجازی از تصویب طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی در کمیسیون شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری آگاهی داد و اظهار داشت: تفاهم نامه حمایتی این طرح با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسیده است.

در پیام وزیر علوم آمده است: «تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی یک ضرورت جدی است، خوشبختانه با ابتکار جناب آقای استاد صالحی این طرح در کمیسیون شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب و تفاهم نامه حمایتی با معاونت محترم فناوری هم امضاء شد. این شبکه خدمت دهی به پژوهشگران را تسهیل خواهدنمود. از استاد فرهیخته جناب آقای دکتر صالحی معاون پژوهشی وزارت عتف بسیار سپاسگزارم».

به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، شبکه ملی آزمایشگاهی، شبکه ای است که تمام لابراتوار های کشور شامل لابراتوار هایی که وابسته به وزارت علوم تحقیقات فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، جهاد دانشگاهی و وزارت کشاورزی در این شبکه قرار می گیرند و پشتیبانی از لابراتوار های دانشگاه ها برمبنای عملکرد آنها، در این شبکه آزمایشگاهی خواهدبود.منبع:

1401/03/30
08:06:28
5.0 / 5
501
تگهای خبر: فضای مجازی
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو