مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر:

استان بوشهر یکی از مقاصد گردشگران جام جهانی قطر می شود

استان بوشهر یکی از مقاصد گردشگران جام جهانی قطر می شود

به گزارش جاوید شو ایرنا- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر اظهار داشت: با پیگیری های مکرر با وزارت متبوع و اعلام آمادگی بمنظور فراهم کردن زیرساخت و زمینه حضور گردشگران، این استان یکی از مقاصد گردشگران جام جهانی فوتبال 2022 قطر خواهد بود.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر روز جمعه به نقل از اسماعیل سجادی منش اعلام نمود: استان بوشهر از لحاظ بعد مسافت کمترین فاصله را با کشور قطر دارد و با رایزنی و حل مشکل سوخت یارانه ای کشتی کروز، بزودی این شناور در خط دریایی بوشهر به قطر و بالعکس فعالیت خودرا شروع خواهدنمود.
وی افزود: همین طور با ۲شرکت هواپیمایی مذاکراتی انجام شده که از مبدا بوشهر به کشور قطر و بالعکس کار جابه جایی مسافر صورت گیرد و این خط هوایی نیز تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی فعال خواهد شد.
سجادی منش تصریح کرد: با بیان برنامه در امتداد چگونگی ترانسفر و اسکان گردشگران در این استان در زمان انجام بازی های جام جهانی، این مهم مورد قبول و پذیرش معاون گردشگری و مدیرکل دفتر توسعه گردشگری خارجی وزارت متبوع قرار گرفته است.
آبان ماه امسال قطر میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال است.


منبع:

1401/01/26
15:28:39
5.0 / 5
231
تگهای خبر: برنامه , سفر , شركت , صنایع دستی
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو