رئیس فراكسیون ایثارگران مجلس:

بخشی از مطالبات ایثارگران امسال پرداخت می شود

بخشی از مطالبات ایثارگران امسال پرداخت می شود

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رشد قابل توجه بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نشان از اهتمام دولت و مجلس به رفع مشکلات ایثارگران عزیز است و بخشی از مطالبات ایثارگران عزیز برای اولین بار امسال پرداخت خواهد شد.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا از «ایثار»، احمد امیرآبادی فراهانی درمورد برخی ادعاهای مطرح شده در فضای مجازی اظهار داشت: در ایام پایانی سال به اتفاق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نشستی با مسؤلان یکی از دستگاههای نظارتی برگزار شد که جمع بندی آن جلسه بسیار مثبت و راهگشا بود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در این جلسه اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران در ۶ ماه گذشته بررسی گردید و در مجموع روند و اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران مثبت ارزیابی شد.

وی در مورد نکات مطرح شده در این جلسه اضافه کرد: تغییر هر چه سریعتر مدیران ناکارآمد در بنیاد شهید و امور ایثارگران و همینطور اهتمام بیشتر مدیران بنیاد در رسیدگی و دلجویی بیشتر از جامعه معزز ایثارگری از مطالبی بود که مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به نگاه مثبت به طرح تحولی دکتر قاضی زاده هاشمی تا سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: نگاه ها به این طرح تحولی بسیار مثبت است و این طرح با حمایت تمامی ارکان کشور، می تواند تحولی جدی در خدمات رسانی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد نماید.

او همینطور با رد شایعات انتشار یافته در فضای مجازی در مورد ضعف در اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران و پیشنهاد جابجایی رئیس بنیاد تاکید کرد: نگاه ها به طرح تحولی دکتر قاضی زاده هاشمی بسیار مثبت است و اقدامات مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با مسؤلان نهاد نظارتی مثبت ارزیابی شده است.
امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: این شایعات را در جهت حفظ وضع موجود در تأمین منافع عده ای خاص می دانم و گذر زمان پوچ بودن و بی اساس بودن آنها را اثبات خواهد نمود.1401/01/07
21:47:31
5.0 / 5
353
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو