معاون دانشگاه آزاد اسلامی:

روحانیون و اساتید باید با تحقیقات علمی، مطالعه و پژوهش جهاد تبیین کنند

روحانیون و اساتید باید با تحقیقات علمی، مطالعه و پژوهش جهاد تبیین کنند

به گزارش جاوید شو معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که جامعه نیازمند جهاد تبیین است، اظهار داشت: دشمن با تمام قوا و با همه ابزار و توانمندی خود برای ایجاد شبهات جدید برای انحراف جامعه و جوانان تلاش می کند و ما باید در جهاد تبیین آماده شکستن این شبهات باشیم.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه در نشست با دکتر احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و مسؤلان و اعضای نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان، اظهار داشت: امروز با عنایت به شبهات جدیدی که در جامعه رواج یافته، وظیفه علمای دین و دانشگاه سنگین ترشده و به فرمایش مقام معظم رهبری، جامعه نیازمند جهاد تبیین است.
وی با اشاره به اینکه جهاد تلاشی است تمام و کمال که در آن فرد برای مقابله با دشمن و توطئه های جدید او از جان و مال خویش می گذرد، اضافه کرد: دشمن با تمام قوا و با همه ابزار و توانمندی خود برای ایجاد شبهات جدید برای انحراف جامعه و جوانان تلاش می کند و ما باید در جهاد تبیین آماده شکستن این شبهات باشیم.
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: روحانیون و اساتید باید این شبهات را به صورت دقیق شناسایی کنند و با تحقیقات علمی، مطالعه و پژوهش تلاش در تبیین جهادی این شبهات با بهترین روش داشته باشند که جوانان با ایمان و اعتقاد قوی در جامعه ظاهر شوند.
دکتر خسروپناه «شهید قاسم سلیمانی» را الگوی تبیین جهادی شبهات خواند و اظهار داشت: محور سخنرانی های شهید قاسم سلیمانی تبیین جهادی بود و این شهید بزرگوار همواره به مبارزه و خنثی سازی توطئه های شناختی اعمال شده توسط دشمن می پرداخت. روحانیون و اساتید با داشتن چنین الگویی باید مأمن دانشجویان باشند تا بتوانند از رخنه معاندین به ذهن پاک و خلاق جوان جلوگیری نمایند.
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی از وجود جوانان انقلابی در انجام فعالیتهای علمی ابراز خرسندی کرد و اضافه کرد: نسل انقلابی دانشمندانی تربیت کرده که با دست خالی خدمات بزرگی عرضه می کنند و به خاطر همین مبحث است که دشمن جهت تخریب این روحیه جهادی از هیچ عملیاتی دریغ نمی کند.
منبع:

1400/12/17
11:06:38
5.0 / 5
406
تگهای خبر: خدمات , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو