مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان:

امکان سفر دریایی از بندرعباس به بندر شارجه تا 3 روز در هفته وجود دارد

امکان سفر دریایی از بندرعباس به بندر شارجه تا 3 روز در هفته وجود دارد

به گزارش جاوید شو ایرنا- مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان با اشاره به اینکه سفر دریایی بندر شهید باهنر به بندر شارجه هر پنج شنبه انجام می شود، اظهار داشت: در صورت وجود تقاضا و بهبود شرایط کرونایی امکان افزایش سفرها تا ۳ روز در هفته وجود دارد.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، "حمیدرضا محمدحسینی تختی" روز یکشنبه به رسانه ها اعلام نمود: اولین سفر دریایی بندر شهید باهنر به شارجه به علت شرایط متاثر از ویروس کرونا بعد از دو سال وقفه، در سومین روز از دهه مبارکه فجر انجام شد.
وی افزود: این سفر دریایی با ظرفیت ۲۰۰ مسافر با کشتی نگین به مقصد بندر شارجه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبتی و همراه با عرضه تست pcr منفی با اعتبار ۷۲ ساعته انجام گرفت.
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، طول این سفر دریایی با شرایط مساعد جوی را ۶ ساعت که بوسیله ی یک فروند شناور تندور عنوان نمود و اضافه کرد: در صورت وجود تقاضا و بهبود شرایط کرونایی امکان افزایش سفر تا ۳ روز در هفته وجود دارد.
لازم به ذکر است: بندر شهید باهنر سومین بندر صادراتی کشور با موقعیت ممتاز جغرافیایی و دسترسی به آب های آزاد جهان از راه خلیج فارس دارای قابلیت تجاری و مسافری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.


منبع:

1400/11/17
13:41:19
5.0 / 5
364
تگهای خبر: سفر , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو