برگزاری مطلوب جشنواره بین المللی تئاتر کودک در همدان نیازمند هم افزایی همه دستگاهها است

برگزاری مطلوب جشنواره بین المللی تئاتر کودک در همدان نیازمند هم افزایی همه دستگاهها است

به گزارش جاوید شو ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تاکید بر بهتر برگزار شدن جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، اظهار داشت: مشارکت و هم افزایی شهرداری و دیگر نهادها برای باشکوه اجرا شدن این رویداد جهانی ضروری می باشد.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، احمدرضا احسانی روز دوشنبه در نشستی با شهردار همدان در امتداد هماهنگی برای برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، گفت: امیدواریم همکاریهای لازم برای تقویت زیرساخت های شهر در روزهای برگزاری جشنواره صورت گیرد.
وی اضافه کرد: تلاش بر این است که با کاهش موازی کاری ها، همکاری و تعامل با دستگاه های مرتبط و اثرگذار در اولویت قرار داشته باشد.
رییس بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با اعلان اینکه سالن تالار فجر یکی از سالن های اصلی اجرای نمایش های جشنواره است، اشاره کرد: انتظار می رود زیرساخت های لازم و استانداردسازی در این سالن، برای افزایش کیفیت اجرای نمایش ها فراهم گردد.
احسانی همین طور اشاره کرد: در دوره بیست و ششم توجه ویژه ای به مناطق کمتر برخوردار شهر صورت گرفت و تلاش شد با اجرای نمایش توسط سن سیار و اهدای هدایا، کودکان مناطق مختلف از برنامه های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: امسال نیز تلاش ما بر این است که با همکاری دستگاهها، اجرای نمایش برای کودکان مناطق حاشیه شهر با جدیت دنبال شود.
شهردار همدان نیز در این جلسه با اعلان اینکه شهرداری از تمام توان و ظرفیت خود برای برگزاری جشنواره بیست و هفتم استفاده خواهد کرد، اظهار داشت: در این دوره همانند دوره های قبل، سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری همدان در کنار ستاد برگزاری جشنواره خواهد بود.
سیدمسعود حسینی با تاکید بر کوشش برای هم افزایی در برگزاری جشنواره، اضافه کرد: هم اکنون سالن تالار فجر در مرحله تعمیر و تجهیز است و تا برگزاری جشنواره آماده بهره برداری خواهد بود.
به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین بوسیله نمایش، در اسفند ماه امسال، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می گردد.


منبع:

1400/10/27
22:44:30
5.0 / 5
4432
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو