فراخوان مسابقه نویسندگی با محوریت گردشگری پایدار و جایزه چندصد یورویی

فراخوان مسابقه نویسندگی با محوریت گردشگری پایدار و جایزه چندصد یورویی

جاوید شو: رییس گروه مطالعات گردشگری دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری از برگزاری مسابقه نویسندگی برای جوانان با محوریت گردشگری پایدار با جایزه 400 تا هزار یورویی آگاهی داد.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمد یزدی با بیان این خبر اظهار داشت: بر اساس اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند(آیورا)، مسابقه رقابت نویسندگی برای جوانان در زمینه های اولویت دار آیورا ویژه گروه سنی ۱۵ تا ۲۴ سال برگزار می گردد.
یزدی اضافه کرد: با توجه به این که تمرکز اولین دوره از مسابقه مورد نظر بر روی زباله های دریایی و ماهیگیری غیرقانونی می باشد، علاقمندان به شرکت در مسابقه باید مقالات خودرا درباب ارتباط گردشگری پایدار با دو موضوع یاد شده تهیه کنند.
رییس گروه مطالعات گردشگری اشاره کرد: بر طبق شرایط اعلام شده از طرف دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند(آیورا)، مقالات باید به زبان انگلیسی و در ۲ تا ۴ هزار کلمه در فرمت Arial ۱۲ Narrow تهیه و حداکثر تا ۲۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ به پست الکترونیک به آدرس iora.media@iora.int و hq@iora.int ارسال شوند.
بگفته یزدی و بنابر اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند(آیورا) مقالات برتر در نشریه IRON Silver Jubilee Commemorative Magazine منشر و به سه نفر اول جوایز ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ یورویی تعلق خواهد گرفت. جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.iora.int مراجعه شود.


منبع:

1400/10/13
23:23:40
5.0 / 5
3151
تگهای خبر: برنامه , سایت , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو