فراخوان نام گذاری نشان فروشگاه اینترنتی کانون پرورش فکری

فراخوان نام گذاری نشان فروشگاه اینترنتی کانون پرورش فکری

به گزارش جاوید شو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با انتشار فراخوانی نام گذاری نشان تجاری فروشگاه اینترنتی جدید خویش را به مسابقه گذاشته است.


به گزارش عصر یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سامانه جدید فروش اینترنتی محصولات کانون با نام اولیه «دی جی کانون» مقرر است بعنوان یک نشان فرهنگی، تجاری ویژه کودکان و نوجوانان، مجموعه ای از محصولات باکیفیت، ایمن، استاندارد و مورد اعتماد را به خانواده ها و مخاطبان اصلی خود ارائه دهد.
در این زمینه کانون با استفاده از ۵۶ سال سابقه فرهنگی در ایران و جهان که توانسته اعتماد خانواده ها را در این سال ها به خود جلب نماید در نظر دارد با ایجاد فروشگاه اینترنتی جدید، از این ظرفیت برای ارائه محصولات مناسب به خانواده ها استفاده نماید تا خریداران بتوانند کالاهای مورد نیاز و مناسب خویش را در زمانی سریع و بدون صرف هزینه اضافی انتخاب و تهیه کنند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با انتشار این فراخوان از عموم علاقه مندان دعوت شده است تا در نام گذاری این فروشگاه و انتخاب نشان و دامنه اینترنتی آن با کانون هم فکری کنند.
در همین زمینه کانون با اجرای این مسابقه و بعد از جمع آوری و بررسی پیشنهادها به اولین عنوان منتخب مبلغ ۱۵۰میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد نمود.
این نام پیشنهادی باید ساده، قابل فهم، امروزی و جامع باشد، در آن از عنوان «کانون» استفاده گردد و بتوان آنرا به یک دامنه اینترنتی شبیه(Digi kanoon) یا (kanoonnet) تبدیل کرد. برای این منظور، شرکت کنندگان می توانند به بخش جست وجوی سایت رجوع و بررسی نمایند که پیش از این، دامنه پیشنهادی ثبت نشده باشد.
کانون همینطور در این فراخوان توضیح داده است که فروشگاه اینترنتی و سامانه فروش آن مقرر است در مرحله نخست، تمامی محصولات فرهنگی هنری، نوشتاری، اسباب بازی، کتاب، فیلم، انیمیشن، بازی های کامپیوتری، عروسک و دیگر محصولات دیداری و شنیداری و دیجیتال کانون را عرضه نماید و بعد از آن این فرصت را برای دیگر ناشران و تولیدکنندگان محصولات فرهنگی هنری فراهم خواهد نمود تا بتوانند محصولات خویش را در این پلت فرم فرهنگی تجاری ارائه دهند.
محصولات دیگر ناشران و تولیدکنندگان در این سامانه با کارشناسی و تایید مراجع تخصصی کانون همچون شورای بررسی کتاب، شورای نظارت بر اسباب بازی، اداره سینما و تئاتر و... به مخاطبان ارائه خواهد شد.
بر این اساس علاقه مندان میتوانند نام های پیشنهادی خویش را تا روز چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ از راه نشانی ایمیل کانون در اختیار اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دهند.
این پیشنهادها بعد از جمع آوری با عنایت به تاریخ ارسال ایمیل ثبت می شود و تکرار آن از طرفی شرکت کنندگان حقی برای آنها ایجاد نمی نماید. همینطور تمامی حقوق قانونی استفاده از این نشان به صورت کامل به کانون واگذار خواهد شد.

1400/10/06
10:48:21
5.0 / 5
780
تگهای خبر: اینترنت , دیجیتال , سایت , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو