لزوم معرفی ایران امروز در کشورهای عضو اکو

لزوم معرفی ایران امروز در کشورهای عضو اکو

به گزارش جاوید شو رئیس موسسه فرهنگی اکو و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر لزوم معرفی ایران امروز به کشورهای عضو این منطقه تاکید و ابراز امیدواری کردند همکاری ها در این حوزه افزایش یابد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سرور بختی در این دیدار در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ابراز امیدواری کرد نگاه فرآگیر و تجارب بین المللی حجت الاسلام محمدمهدی ایمانی پور باعث گسترش بیشتر از پیش همکاری ها شود.
وی اضافه کرد: ایران بعنوان یکی از موسسان و میزبان مقر دائم موسسه فرهنگی اکو می تواند سهم ویژه ای در برنامه های این نهاد بین المللی داشته باشد، منتظر برنامه های پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف گسترش تعاملات فرهنگی در منطقه اکو هستیم.
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هم در این دیدار با استقبال از دیدگاه های دوستانه و برادرانه رئیس موسسه فرهنگی اکو، اظهار داشت: معرفی ایران امروز در بین کشورهای عضو اکو یک لزوم است.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر ایمانی پور ضمن اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور دولت سیزدهم درباره گسترش تعاملات فرهنگی میان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای همسایه، اضافه کرد: یکی از اولویتهای مهم سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دوره جدید، گسترش و تحکیم همکاری ها با نهادهای بین المللی و منطقه ای نظیر موسسه فرهنگی اکو است.
در این دیدار دکتر خلج منفرد معاون بین الملل و دکتر کیانی مدیر همکاریهای فرهنگی و ایرانی ها خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به همراه دکتر فاطمه میرباقری معاون بین الملل و محمد محمودی مشاور رسانه ای رئیس و مدیر ارتباطات موسسه فرهنگی اکو حضور داشتند.


منبع:

1400/10/02
10:45:50
5.0 / 5
445
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو