اول دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی فجر

اول دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی فجر

فراخوان ارسال آثار در بخش رقابتی و غیررقابتی سی وهفتمین جشنواره موسیقی فجر اول دی ماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد.


به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی این دوره از جشنواره که ثبت نام آن از آبان ماه شروع شده بود، فردا چهارشنبه اول دی ماه تمام می شود و این مهلت تمدید نمی گردد.
فراخوان بخش رقابتی بصورت باکلام و بی کلام در بخش های موسیقی (دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی، تلفیقی، پاپ، معاصر و ارکسترال ایران، کودک)، ناشر برگزیده و فراخوان بخش غیر رقابتی برمبنای بخشنامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت سازی و پشتیبانی از کارهای خلاقانه هنرمندان و گروههای موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم شده است.
گروه ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای و صاحبان آثار بر طبق اعلام فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی تا اختتام وقت اداری چهارشنبه اول دی ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند برمبنای شرایط جشنواره در سایت جشنواره ثبت نام کرده یا بصورت حضوری آثار خودرا به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک، کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارائه کنند.
سی وهفتمین جشنواره موسیقی فجر هم زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی(جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می گردد.
جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه همین طور نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره اعلام شده است.

1400/09/30
14:10:49
5.0 / 5
579
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو