تماشاخانه سیار کانون رینارد روباهه را به هرمزگان می برد

تماشاخانه سیار کانون رینارد روباهه را به هرمزگان می برد

جاوید شو: نمایش «رینارد روباهه» به کارگردانی «احمد تیموری» در تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری برای کودکان و نوجوانان هرمزگانی اجرا می شود.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، این نمایش نوشته آرتور فاکویز و ترجمه مریم سلطانیان از ۱۴ تا ۲۳ آذر ۱۴۰۰ در شهرها و جزایر استان هرمزگان اجرا خواهد شد. سپیده و سحر زینلی، هاشم خلیلی و احمد تیموری بازیگران این نمایش هستند. عادل بزدوده به عنوان مشاور هنری و محمد نجفی بعنوان آهنگساز با این نمایش همکاری می کنند.
بنا به اعلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ رینارد روباهی است که با شوخی های افراطی و دروغگویی، حیوانات جنگل را به ستوه آورده است. بدین جهت حیوانات جنگل دادگاهی برای رسیدگی به شکایت هایی که از او دارند می سازند. دادگاه یک سال به رینارد فرصت می دهد تا دست از کارهایش بردارد. و...
نمایش رینارد روباهه به ترتیب در محله های حاجی آباد، احمدی، فین، بندرعباس (پالایشگاه)، ایسین، قلعه قاضی، پل، خمیر، بستک، جناح، بندرلنگه، قشم، لارک، سیریک، میناب و ابوموسی استان هرمزگان روزانه دو تا سه نوبت اجرا خواهد داشت.
برنامه های تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شامل قصه گویی، اجرای تئاتر و پخش فیلم های سینمایی و انیمیشن های کانون خواهد بود. تماشاخانه های سیار کانون با هدف تحقق عدالت فرهنگی و کاهش لطمه های اجتماعی در شهرها و روستاهای مختلف کشور خصوصاً مناطق کم برخوردار به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان می پردازد.منبع:

1400/09/13
23:08:22
5.0 / 5
473
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو